lekarz Maciej Służałek

Dr Maciej Służałek to jest lekarz nie znający się na niczym.Byłam skierowana z podejrzeniem zespołu cieśni nadgarstka ręka prawa i lewa przez lekarza rodzinnego.Pan doktor wykluczył zespół cieśni nadgarstka a zdiagnozował palec strzelający i skierował mnie na operację. Na szczęście nie zgłosiłam się na tą operację. Będąc u neurologa p. Ewy Król spojrzała na moje dłonie i powiedziała, że mam zespół cieśni nadgarstków. Poleciła wykonać EMG, w którym to badaniu potwierdziła się jej diagnoza a pan dr Maciej Służałek wykluczył. Prawa ręka jest do operacji a lewa do natychmiastowej, bo ...

Na szczęście nie zgłosiłam się na tą operację.
Będąc u neurologa p. Ewy Król spojrzała na moje dłonie i powiedziała, że mam zespół cieśni nadgarstków. Poleciła wykonać EMG, w którym to badaniu potwierdziła się jej diagnoza a pan dr Maciej Służałek wykluczył. Prawa ręka jest do operacji a lewa do natychmiastowej, bo "lewego nerwu nie uzyskano w ogóle odpowiedzi czuciowej".
Skoro lekarz specjalista wyklucza schorzenie, bo go nie widzi a wstępnie diagnozuje lekarz rodzinny następnie neurolog to coś nie tak z jego wiedzą i fachowością.
Aż strach pomyśleć, że wykonuje operacje a nie potrafi zdiagnozować. Wzrokowo wykluczył wstępną diagnozę a też na odpowiednie badanie nie skieruje, aby sprawdzić czy się nie myli, bo taki jest pewny siebie.
Nie polecam!!!!
Elżbieta

Wciąż poszukujesz " Katowice"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy