lekarz Maciej Sokoła

Pan Maciej wykonywał u mnie operację FESS zatok i przegrody nosa. Przez rok chodziłam z bólem, leczyłam się u różnych laryngologów antybiotykami sterydami tabletkami bez skutku. Bardzo się bałam operacji bo słabo znoszę ból ale niepotrzebnie. Pana Doktora polecił mi zupełnie obcy człowiek podczas kolejki na tomografię zatok. Była to najlepsza decyzja w moim życiu. Ból po operacji był naprawdę niewielki i tylko kilka godzin do zdjęcia opatrunku. Środki przeciwbólowe skutecznie dają radę. Wieczorem operacja rano byłam juz w swoim domu. Potem już nawet się nie odczuwa, że była jakaś ...

Środki przeciwbólowe skutecznie dają radę. Wieczorem operacja rano byłam juz w swoim domu. Potem już nawet się nie odczuwa, że była jakaś operacja. Mogłam oddychać przez nos już 3 dni po zabiegu. Jeśli boicie się bólu po operacji lub powikłań z całego serca polecam Pana doktora jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Pan Maciej ma również dużo cierpliwości do nerwowych pacjentów jakim np byłam ja bo bardzo się bałam operacji. Jest uprzejmy, zawsze odpisuje na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości.

Zabieg wykonany 8 kwietnia 2021 - prostowanie przegrody+ FESS w Akmed w Krakowie. Polecam zarówno to miejsce jak i doktora Macieja Sokołe (przepraszam ale nie jest pewny odmiany ;) ).Po 3 miesiacach od zabiegu nie mam zasadniczo żadnych uwag do do kliniki, całego procesu leczenia, jak i doktora. Byłem zdecydowany wykonać zabieg w innej uznanej na rynku placówce ale cena nie była tak atrakcyjna (z obiektywnych powodów jestem sobie w stanie wyobrazić dlaczego cena może być wyższa w innych miejscach) jak i miałem pewne uwagi związane z atencją jaką lekarz poświęca pacjentowi. Polecam zabieg i konsultacje u doktora Macieja S.

Polecam tego doktora w 100%,świetny specjalista, rzeczowy, kompetentny a przy tym dobry człowiek. Zabieg bez bólu i powikłań,czuję się bardzo dobrze, wszystko odbyło się wg planu pana doktora.

Świetny specjalista, którego polecam w 100%. Dzięki wykonanemu zabiegowi prostowania przegrody samopoczucie z każdym dnie co raz lepsze, a samo podejście do pacjenta i opieka wzorowa. Lepiej nie mogłem trafić

Lekarz Godny Polecenia!!! Dokladnie tlumaczy,co sie dzieje i w jaki sposob bedzie przrbiegalo leczenie.