lekarz Maciej Sroczyński

Miałem przetokę jelitową jelita cienkiego.Treść pokarmowa z kwasami żołądka wylewała się tworząc ranę wokół ujścia jelita.Wszyscy lekarze z woj lubelskiego twierdzili, źe ta dolegliwość jest nieoperacyjna. Pozostawało mi żyć w cierpieniu do końca moich dni. Trafiłem do dr Sroczyńskiego, który podjął się wykonania tej bardzo trudnej operacji. Po miesiącu od jej wykonania, po duźej ranie wokół pękniętego jelita, pozostały tylko szwy!! Cieszę się znowu życiem! BARDZO DZIĘKUJĘ DOKTORZE ZA WIELKĄ FACHOWOŚĆ, ŻYCZLIWOŚĆ I WIELKIE SERCE💝

Cieszę się że w końcu trafiłem na lekarza który naprawdę zainteresował się moim problemem. Pan doktor przeprowadził wywiad z prawdziwego zdarzenia tłumacząc wszystko dokładnie bardzo czytelnym językiem. Czekam na dalszy rozwój sytuacji nie mniej jednak jestem już spokojniejszy ponieważ trafiłem pod dobre skrzydła. Zdecydowanie polecam Pana Macieja W mojej ocenie jest dużo lepszy od wszystkich Wielkich Zielonogórskich autorytetów ponieważ najzwyczajniej w świecie wykonuje swoją pracę jak należy.

Zdecydowanie polecam Pana Macieja