Pan doktor Maciej Stanuszek to znakomity stomatolog z dużą wiedzą i świetną techniką pracy. Każda wizyta przebiega w niezwykle miłej atmosferze, gdzie dobro pacjenta jest priorytetem. Bardzo sympatyczny lekarz ze świetnym poczuciem humoru. Szczerze polecam.

Doskonały specjalista z niespotykanym wręcz podejściem do pacjenta. Dr. Maciej to przede wszystkim lekarz z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Widać, że czerpie niezwykłą satysfakcję z wykonywanej pracy, co daje pacjentowi niesamowity komfort przy każdej wizycie. Z wielkim zaangażowaniem planuje i szczegółowo objaśnia, na czym polega zabieg i proces leczenia. Przywiązuje ogromną wagę do każdego szczegółu. To przykład lekarza, dla którego zdecydowanie liczy się jakość wykonanej pracy, a higiena, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta to absolutny priorytet. Grafik wizyt dobrze zorganizowany, więc nie tracę czasu na siedzenie w poczekalni czekając ...

Grafik wizyt dobrze zorganizowany, więc nie tracę czasu na siedzenie w poczekalni czekając na swoją kolej. Pierwszy (jakiego spotkałem) stomatolog, który po wykonanym zabiegu kontaktuje się ze mną telefonicznie by sprawdzić, czy wszystko OK. W końcu po 30 latach wizyta u dentysty nie kojarzy się z koszmarem, a paradoksalnie jest naprawdę miłym doświadczeniem. Serdecznie polecam! - Michał

Dentysta który z empatią podchodzi do pacjenta. Dawniej wizyta u stomatologa to była dla mnie istna katorga...teraz do dr. Stanuszka chodzę jak do koleżanki na kawę - z przyjemnością. Pełny profesjonalizmy połączony z człowieczeństwem!

Bardzo dobry lekarz, ma świetny kontakt z pacjentem i podchodzi do każdego problemu z wyczuciem. W gabinecie panuje fantastyczna atmosfera. Leczenie zębów odbywa się całkowicie bezboleśnie. Doktor Stanuszek poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi i dba o zapewnienie kompleksowego podejścia do leczenia. Polecam każdemu wizytę. Pierwszy raz chodzę do dentysty z przyjemnością.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u doktora Stanuszka. To bardzo dobry stomatolog, leczy się u niego całą moja rodzina, do każdego problemu podchodzi bardzo profesjonalnie i fachowo. Zarówno wypełnienia jak i korony wykonuje świetnie. Polecam tego lekarza!!!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u doktora Stanuszka.
Zarówno wypełnienia jak i korony wykonuje świetnie.
Polecam tego lekarza!!!

Dr Stanuszek jest naprawdę dobrym dentystą. Zabieg usunięcia zęba mądrości, który u mnie przeprowadził wykonany był w 100% profesjonalnie i co najważniejsze bezboleśnie. Leczę się u Pana Doktora od jakiegoś czasu i jestem naprawdę bardzo zadowolona- wszystkie wizyty są zawsze wcześniej zaplanowane i omówione, atmosfera w gabinecie rewelacyjna. Polecam tego Lekarza każdemu, kto wcześniej bał się wizyt u dentysty.

naprawdę polecam lekarz w 100 procentach kompletny

naprawdę polecam lekarz w 100 procentach kompletny