lek. dent. Maciej Stępczyński

Pełen profesjonalizm i miła atmosfera gorąco polecam!! Nasze prawie 3 latki zachwycone.Szczegolnie polecam osobą bojącym się dentysty, strach odchodzi już na wstępie 😁

Najlepszy dentysta w łódzkim! Polecam serdecznie , dobrze opowiada co robi, godny polecenia, zawsze uprzejmy i wyrozumiały!

Pełen profesjonalizm. Nagłe przypadki przyjmowane są na dyżurze poza godzinami zwykłych, planowych przyjęć. Polecam.

Pan Doktor niestety nie przewiduje w swoim harmonogramie pracy czegoś takiego jak nagłe przypadki. Nie ma opcji dostać się z bólem zęba!!!!!!!!! Pomimo, że jest się pacjentem . Wysyłają do Łodzi. Po co komu stomatolog, który przyjmuje tylko na zapisy i to z długim terminem. Zęby nie planują zepsucia i nie informują, kiedy to nastąpi a Pan doktor wie o tym najlepiej.

Wizyta u dr Macieja to komfort i czysta przyjemność. Profesjonalizm, konkret, przystępność cenowa i uśmiech to atuty dzięki którym każdy polubi fotel dentystyczny. Polecam w 100%.