Leczy od wielu lat całą naszą rodzinę. Jesteśmy bardzo zadowoleni . Przede wszystkim jest cierpliwy i bardzo taktowny co nie zdarza się często . Polecam !

Genialny lekarz - lekarz marzeń, bo przede wszystkim jest wspaniałym człowiekiem i potrafi zrozumieć problemy innych, dziękuję za wspaniałą opiekę Panie Doktorze!!!

Nie polecam , nie rozpoznał choroby i odesłał do domu,a wieczorem osoba chora trafiła w ciężkim stanie do szpitala, konował ,a nie lekarz!!!

Rzuca się w oczy trochę dziwny sposób bycia, trochę onieśmielający, ale uważam go za świetnego lekarza. Wyciągnął mnie z błędnego koła antybiotyków i nawracających infekcji. Pomógł mi w różnych problemach zdrowotnych. Wysłuchuje do końca, odpowiada na pytania. Żałuję, że musiałam się przeprowadzić i zmienić lekarza.