lekarz Maciej Strawczyński

Kardiolog, Internista

Miałem przyjemność poznać pana doktora M. Strawczyńskiego .Jestem zbudowany Jego podejściem do pacjenta .Miałem okazję przekonać się także o kompetencjach zawodowych .Doktor wprowadza przyjemną atmosferę w kontakcie z pacjentem .Jest godny polecenia i dalej będę korzystał z Jego pomocy .

Lekarz ,który jeszcze w obecnych czasach leczy a nie przepisuje drogie leki. Spokojny, rozsądny w tych czasach się taki rzadko zdarza. Mam do Pana doktora zaufanie leczy kompleksowo diagnoza jest trafna, podejście do pacjenta super kompetencje też .Miałam okazję obserwować różnych lekarzy na oddziale kardiologicznym w Płocku skutki opłakane leżenie na kanapie lub przed komputerem oglądając kolorowe programy, tylko ten jeden lekarz pracował, zawsze przy chorym .

Odnioslem wrazenie ze chce jak najszybciej pozbyc sie pacjenta.Do problemu zdrowotnego nie podchodzi kompleksowo.NIe polecam marnowanie czasu.

lECZYLEM SIE NA NADCISNIENIE I MNIE WYLECZYL-NIE BIORE LEKOW JUZ 5 LAT A BRALEM PRZEZ 3 LATA I CISNIENIE MAM DOBRE.

leki , które mi przepisał bardzo poprawiły moje zdrowie.

leki , które mi przepisał bardzo poprawiły moje zdrowie.

profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam Pana Doktora od serca

profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam Pana Doktora od serca

lekarz? od emerytów, leczący metodami naszych pradziatków

lekarz? od emerytów, leczący metodami naszych pradziatków

lekarz z powołaniem !!!!!! Leczę się u Pana doktora 8 miesięcy, wcześniej u innych lekarzy. Polecam wszystkim!!!!

lekarz z powołaniem !!!!!!
Leczę się u Pana doktora 8 miesięcy, wcześniej u innych lekarzy.
Polecam wszystkim!!!!