lekarz Maciej Stuczyński

Nie polecam. Przedmiotowe i lekceważące podejście do kobiety w ciąży. Nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi oraz pomocy.

Moja opinia zawarta jest w jednym zdaniu: doktor jest przecudowny, delikatny, mily, zapobiegliwy, dba o kobiete i jej maluszka. Mam ciaze zagrożona porodem przedwczesnym a z nim nawet sie nie boje bo wiem ze będzie dobrze!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i podejścia do pacjenta.Doktor poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam na każde pytanie szczegółowa odpowiedź.Jestem bardzo mile zaskoczona.Polecam pana doktora.

Fachowy lekarz. Profesjonalne podejście.

Fachowy lekarz. Profesjonalne podejście.

Polecam... bardzo dobry lekarz, to jest pierwszy lekarz jakiego spotkalam w swoim zyciu, ktory bierze dlugopis i papier i tlumaczy mi problem.... a mam sporo problemow..... nawet wyniki przesylal mi na email jak nie bylam w brodnicy:)

W mojej opinii to bardzo dobry lekarz ginekolog. Kompleksowo i rzetelnie podchodzi do pacjentki, uprzejmy, subtelny, delikatny w czasie badania. Minusem dla mnie mogą być dość spore kolejki do doktora. Prowadził dwie moje ciąże , we właściwy sposób zajął się mną również w szpitalu.

Miły i fachowy lekarz.Potrafi szybko zdiagnozowac problem i go wyleczyc w odróznieniu od lekarzy z publicznych placówek.

Bardzo miły i sympatyczny, odpowiada na każde pytanie, ale sam nie jest bardzo wylewny, niestety ciągle w biegu, mimo kilku lat leczenia u doktora nie kojarzy pacjentki, może zbyt rutynowy

Bardzo dobry lekarz, jestem bardzo zadowolona, ponieważ bardzo kompetentnie odpowiada na pytania i wszytsko fachowo potrafi wyjaśnić, polecam :)

u doktora stuczyńskiego lecze się już cztery lata. chodzę na kontrole do niego. jest on bardzo dobrym lekarzem, miałam nie raz problem to zawsze mi pomógł, jest miłym lekarzem, wyłumaczy wszystko o co zapytam, naprawdę polecam tego lekarza, nie liczy się prawda moje panie wygląd czy np jest przystojny ważne żeby był dobrym lekarze, polecam tego lekarza