dr n. med. Maciej Studziński

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Zdecydowanie profesonalny, dokladny, zartobliwy. Jesli jego fachowosc i dokladnosc przelozy sie w czasie to bede chodzila do niego na kontrole i ewentualne leczenie. Teraz pokladam nadzieje ze zeby ktore zostaly zaleczone przez niego beda dlugo zdrowe poniewaz poprzednia pani stomatolog ciagle leczyla te same zeby na pograniczu plaby (ktora sama zalozyla) i zeba.

Super chirurg stomatologiczny. Polecam wszystkim

Super chirurg stomatologiczny. Polecam wszystkim

Tak dobry lekarz , uprzejmy, miły dobry fachowiec, godny polecenia.

Tak dobry lekarz , uprzejmy, miły dobry fachowiec, godny polecenia.

Nie wiem jakich słów użyć by wyrazić opinię na temat Pana Doktora. Polecił mi Go znajomy, potrzebowałam pomocy, potrzebowałam specjalisty, który uratuję moje zęby oraz wiarę w profesjonalizm i bezinteresowną pomoc. No i teraz stwierdzam, że przez całe moje życie nie byłam tak często u dentysty jak w przeciągu całego roku i to w dodatku bez obaw i z uśmiechem na twarzy wracam do gabinetu bo wiem, że czeka tam na mnie Pan Doktor, któremu ufam i wiem, że nikt inny nie dołoży tylu starań, by wyleczyć mojego zęba. Polecam, z czystym sumieniem polecam! Skromny człowiek, z dobrym sercem, z wielkim gestem i maksymalną dawką profesjonalizmu:) Mam nadzieję, że takich jak On jest znacznie więcej!