lekarz Maciej Szczęśniak

Byłem na konsultacji u pana doktora. Polecany był jako specjalista stawu skokowego. Dowiedziałem się od pana doktora, że zanik chrząstki stawowej jest nieuleczalny i wszystkie innowacyjne metody nieskuteczne, a operacji nie można przeprowadzić, bo mam prawdopodobnie bakterię i na pewno będą powikłania. Zapytany, w jaki sposób można stwierdzić, jaka tam jest bakteria, to stwierdził, że nie ma takiej możliwości. Jak proponowałem różne metody walki z bakterią, dowiedziałem się, że wszystkie te metody są nieskuteczne. Dla mnie fachowiec, który operuje lub leczy łatwe przypadki, a trudne odrzuca, by mieć spokój. Przez ostatni rok mobilizowałem do ruchu staw skokowy poprzez rehabilitację, masaże, a pan powiedział, żeby staw włożyć do ortezy i by kości zarosły. Przeżyłem szok. Nie jestem lekarzem, ale wszystko co nieużywane - zanika. Czyli wszystkie ścięgna i mięśnie, które po złamaniu odbudowałem, mam pozwolić, by zanikły... Nie polecam w trudnych przypadkach, szkoda kasy.

Zdecydowanie polecam ortopedę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Spokojnie i uprzejmie tłumaczy jak wygląda sytuacja. W moim przypadku prawidłowo zalecił leczenie, wracam do formy po trzykrotnym złamaniu. Lekarz godny zaufania.

Lekarz godny zaufania.

Dr. Szczęśniak, uprzejmy, miły, poświęca czas dla pacjętów, dobry fachowiec, wie co robi. Przeszedłem operację "przymocowania" zerwanego wiązadła stawu skokowego i mogę polecić Lekarza. Dziekuję.