dr Maciej Szewczyk

Byliśmy pacjentami różnych gabinetów stomatologicznych. Ten jest zdecydowanie najlepszym w Gliwicach. Szewczyk s.c. to świetnie wyposażona stomatologia, fachowość i pacjent to najważniejsze wartości gabinetu dr Szewczyka. Bezproblemowy kontakt, a w razie jakichkolwiek problemów wizyta natychmiastowa. Poza tym, gwarancja ZEROWEGO BÓLU. SUPER SUPER SUPER. POLECAM WSZYSTKIM Pacjenci JP, LP i PP

SUPER SUPER SUPER. POLECAM WSZYSTKIM
Pacjenci JP, LP i PP

Pan Doktor jest najbardziej odpowiednią osobą , której można polecić swoje zdrowie, swoje zęby. Leczę się u M. Szweczyka od ponad dziesięciu lat. Do Niego też zapisałam swojego syna... Nie ma lepszego podejścia do dziecka niż u Pana Doktora. Kto nie wierzy? Można przekonać się samemu. Miły, sympatyczny, kompetentny... same superlatywy!

Miły, sympatyczny, kompetentny... same superlatywy!

Pan dr Maciej jest bardzo bardzo dobrym lekarzem:-) polecam każdemu kto chce zadbscwojej j.ustnej:-)

Gorąco wszystkim polecam wizytę u Pana dr Macieja Szewczyka. Stomatologia to jego pasja a pacjenci to przyjaciele a nie zło konieczne. Super fachowa obsługa, sprzęt najwyższej klasy. Pan Doktor jest bardzo dokładny, solidny. Raz założone plomby trzymają się super. Moje licówki do długim czasie wyglądają tak jakbym je tydzień temu założyła! Pomijając ze większość ludzie nie wierzy że mam licówki, są tak idealnie zrobione i dopasowane. Ja żałuję ze dopiero kilka lat temu trafiłam do Pana Doktora, zaoszczędziłabym sobie wielu nerwów i rozczarowań. Z całego serca polecam, ponieważ jest to ...

Z całego serca polecam, ponieważ jest to najlepszy dentysta na śląsku!!!

Nie ma takiej oceny która byłaby odpowiednią w odpowiedzi na fachowość Pana doktora. Polecam wszystkim nie zależnie od problemów jakie posiadacie z uzębieniem :)

Najlepszy Specjalista Stomatolog jakiego znam

Najlepszy Specjalista Stomatolog jakiego znam

Świetny dentysta! naprawdę polecam, chodzę do niego od 2 lat, zwerbowałam już całą rodzinkę.

Polecam Stomatologa wszystkim ,jest największym specjalistą jakiego znałem a naprawdę z zębami miałem dużo kłopotów,

Polecam wszystkim, miły, konkretny, wspaniale znający się na swojej profesji. Świetny stomatolog, wykonał bezboleśnie zabieg resekcji korzenia zęba, gdzie wcześniejsi stomatolodzy rozkładali ręce i zalecali implanta. Moja jedynka jest zrobiona perfekcyjnie, nikt nie wierzy mi w to, że jest to koronka. Polecam !