Bardzo dobry specjalista i godny polecenia. Miły, sympatyczna z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Wspaniały lekarz. Prowadził moją ciążę i w momencie gdy zaczęło dziać się coś złego z moim dzieciątkiem podjął szybką decyzję ratowania nas. Gdyby nie on dziś nie byłoby mojego dziecka i mnie. POLECAM GO!

Najlepszy jakiego znam, wszystkim polecam w 100%. Miły, kompetentny,uprzejmy, lubi żartować przez to wizyta nie jest stresująca:)

Pan doktor jest bardzo sympatycznym lekarzem,prowadzi moją ciąże od samego początku.Oczywiście ja jestem bardzo zadowolona z jego leczenia i prowadzenia calej ciąży.Na dnich będe rodzić i się niczego nie obawiam,bo wiem że wszystko bedzie ok.

Bardzo dobry lekarz. Fachowa opieka oraz profesjonalne podejście do pacjentek. Dzięki Panu doktorowi na świat przyszło mnóstwo dzieciątek :-) Polecam, naprawdę firmy zaufania.

najlepszy lekarz jakiego znam, prowadził trzy moje ciąże,zawsze miły, uprzejmy i bardzo dba o pacjentki

Powiem krótko , aby więcej takich lekarzy było i przybywało a ubywało "świrów"

Powiem krótko , aby więcej takich lekarzy było i przybywało a ubywało "świrów"

Trafiłam do pana doktora, gdy po wstępnej diagnozie innego lekarza, groziła mi utrata ciąży, Dzieki Niemu mam dwóch cudownych synów. Nie było łatwo, co dwa tygodnie wizyty(darmowe) i pelne zaufanie do lekarza. Udalo się, gorąco polecam

świetny lekarz,wspaniały człowiek,prowadził całą moją ciąże, towarzyszył przez cały okres porodu i w ostateczności to on przeprowadził cesarskie cięcie,bardzo profesjonalnie. Ma wspaniałe podejście do pacjentek,i dzięki dr mamy z mężem wspaniałą i zdrową córkę. w 100% polecam tego lekarza

Zdecydowanie mogę stwierdzić,że jestem w 100% zadowolona z dr.Macieja Szumskiego....prowadził całą moją ciąże i nie zawiódł mnie przy jej rozwiązaniu...to była pierwsza ciąża i mogłam liczyć na fachową opiekę wspierał mnie i starał robić wszystko by poród przebiegł bez powikłań.dziś jestem szczęśliwą mamą 10 dniowego Filipka . Dziękuje

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Grodzisk Wielkopolski"?

Katarzyna Kłak

szeroka 7