lekarz Maciej Terlecki

2,7

Będąc wczoraj w przychodni przeżyłam koszmar. Wizyta umowiona na 17.00 odbyła się o 21.00. Ludzi bardzo dużo a raczej emerytów, którzy tak naprawdę nie mają gdzie pójść, nie stać ich prywatnie, siedzą po kilka GODZIN!! w życiu ne spotkalam tak aroganckiego okropnego człowieka nie mówić już o lekarzu! Pacjenci nie mają prawa rozmawiać na korytarzu! Bo wychodzi i wrzeszczy ! Przy mnie wezwał ochronę która upomniała pacjentów gdzie naprawdę siedzili beż słowa....pytam o co tu chodzi ? Jedna Pani odp " proszę Pani cicho bo wezwie policję jeszcze" szok i niedowierzanie....na wizycie na duzo nie pomogl.oczywiście skarga na niego wpłynie.(WCM OPOLE)

Mama kolejny raz trafila na tego pana na izbie przyjęć. Dno i kilometr mułu. Wymiana zatkanej nefrostomii bez jakiegokolwiek znieczulenia na żywca dłubanie w nerce. Komentarze w stylu musi bileć, niech Pani nie przesadza są niedopuszczalne. Na pytanie jaka przyczyna dolegliwosci odpowiedział ze on nie wie i nie powie bo skad mialby wiedzieć. Omijać szerokim lukiem tego pana, cale szczescie niewielu jest takich jak on. Oficjalna skarga napewno wpłynie do dyrektora szpitala. Slyszalam jak sie odzywa do pacjentow na korytarzu. Szok.

Tata był dziś na wizycie umówionej na nfz w Opolu. Jechał 80km i czekal 3h w zimnej poczekalni mimo choroby nerek. Okazało się, że lekarz jest na górze w szpitalu i nie interesuje go, że ma zarejestrowanych 4ech pacjentów, którzy od 9 rano czekają. Tata został niemiło potraktowany, zwyzywany przez lekarza za to, że przyszedł i dopytuje o umówiona wizytę, ktora widniała jako aktualna w rejestracji.

Świetny specjalista, wyjaśnia wszelkie wątpliwości - tylko trzeba zainteresować się swoją chorobą. Mam do niego pełne zaufanie.

Lekarz bardzo gburowaty, z całej wizyty dowiedziałam się, że jest tylko kamień, żadnej informacji gdzie się znajdował, ile miał, czy nie ma innych nieprawidłowości w nerkach, żadnego przeprowadzenia wczesniejszego wywiadu. Po dostaniu recepty i informacji, że trzeba przyjść na kontrolę okazuje się, że jeden lek w ulotce ma napisane, że nie powinien być stosowany przez kobiety, także mieszane mam uczucia czy w ogóle go brać.

Najgorszy doktor zero chęci zwolnienia również z pracy za przyjście do szpitala nie dostałem ponieważ udzielił tylko porady a miałem mieć kontrolę oraz USG jamy brzusznej robione. Lekarz nawet nie przeczytał kartki co było robione na ostatniej wizycie. Nie polecam

Bardzo dobry lekarz. Dzięki jego szybkiej diagnozie i badaniach , wytłumaczeniu choroby i dalszego postępowania jestem całkowicie wyleczony ze złośliwego raka prostaty. Zostało to potwierdzone przez konsylium lekarskie na onkologii.

Bardzo dobry lekarz i moj pierwszy moze nie mam porownania ale polecam. Lekarz zrobil na mnie ogromne wrazenie.

Dzięki panu doktorowi szybko wykryto u mnie nowotwór prostaty .Świetny specjalista i bardzo serdeczny człowiek.Temu lekarzowi zawdzięczam całkowite wyleczenie. G.Z.