lekarz Maciej Tlołka

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Polecam Pana doktora. Super podejście do dzieci. Wieloletnie doświadczenie co widać od pierwszej chwili podczas wizyty.

Nie polecam tego lekarza. Podczas pierwszej wizyty, gdy byliśmy z dzieckiem na szczepieniu, nie poinformował o badaniu bioderek. A to obowiązek Pana Doktora. Jeśli chodzi o jakiekolwiek porady to porażka. Tym bardziej, że to nasze pierwsze dziecko. Samemu trzeba się domyślać. Nie polecam!

Nie polecam tego lekarza.
Samemu trzeba się domyślać.
Nie polecam!

Najlepszy lekarz!Pomoże, nawet gdy nie przyjmuje,wszystko wytłumaczy telefonicznie.Bardzo uprzejmy,żona Pana doktora również bardzo,bardzo miła.

Świetny człowiek, rewelacyjny lekarz z powołania. Gorąco polecam. Satysfakcja gwarantowana. Dla mnie jedyny dobry specjalista.

Bardzo profesjonalne podejście do dzieci. Na temat schorzenia wszystko dokładnie i spokojnie nam wytłumaczył i poświęcił tyle czasu ile było potrzebne. Godny polecenia!!!

Godny polecenia!!!

Nie polecam tego lekarza!! Jak bym się stosowała do jego zaleceń w stosunku do mojego półrocznego synka to by już go nie było po co leczyć!!!

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. W każdej sytuacji pomoże. Polecam/

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. W każdej sytuacji pomoże. Polecam/

Super lekarz z niesamowitą wiedzą i podejściem do pacjenta. Według mnie nie ma lepszego. gorąco polecam.

Miły człowiek i świetne podejście do dzieci.Zawsze trafia w leki,nie narzuca szczepień.Leczył mnie i teraz moje dziecko.Duże doświadczenie.Odpowiada na każde pytanie,daje skierowania.Szkoda tylko, że tak trudno sie do niego dostać,tak dużo ma pacjentów.

Porażka, 3 min. dziecko zbadane i dalej.

Porażka, 3 min. dziecko zbadane i dalej.