lek. med. Maciej Tworkiewicz

Urolog

Lekarz przyjmujący w centrum onkologii dramat? W takim miejscu Lekarz powinien pokazać uprzejmość i być miły dla chorego pacjenta.Lekarz arogancki, beszczelny, wyrachowany . Pacjent który dowiaduje się o chorobie nowotworowej, chamskie docinki i niegrzeczne komentarze w kierunku pacjenta.Nie polecam tego Lekarza jak najdalej od niego.Porażka

Jak długo żyję, a jest to więcej niż 60 lat, jeszcze nigdy i nikt mnie tak nie potraktował jak ten człowiek; wizyta z NFZ w Centrum Onkologii. Celowo nie piszę lekarz, bo w mojej ocenie na to miano on nie zasługuje. Zero empatii, wczucia w rolę chorego, który dowiaduje się o chorobie nowotworowej, chamskie docinki i niegrzeczne komentarze, żadnego wyjaśnienia i omówienia sytuacji zdrowotnej oraz dalszych planów leczenia. O kulturze nie wspomnę, bo tę się wynosi z domu… Najgorsze jest to, że ten człowiek niweczy wieloletnią i bardzo ciężką pracę całego zespołu świetnych lekarzy, super specjalistów i cudownych ludzi, którzy pracują w Centrum Onkologii! Aż trudno uwierzyć, że w tych czasach są jeszcze tacy lekarze! Absolutnie odradzam i sugeruję omijać dużym łukiem.

Dzięki temu lekarzowi dzisiaj jeszcze żyję. Profesjonalna diagnoza, fachowe postepowanie ze ma i kierowanie dalszym leczeniem. Nie uważam aby lekarz był nie uprzejmy. Początkowo tez tak myślałem ale gdy zorientowałem się, że nie mówi do mnie tylko do sekretarki przekazuje wyniki jego obserwacji to zmieniłem zdanie. Jeżeli ktoś się nastawia, że natychmiast będzie zdrowym to tutaj sie myli. Podejściem Pana Macieja Tworkiewicza do mnie jak i innych pacjentów byłem pozytywnie zbudowanym. Ja mam pełne zaufanie do wiedzy i fachowości tego lekarza. Gdybym pozostał pod opieką innego lekarza urologa onkologa, który chciał abym dostarczył mu wycinki z pierwszego pobrania w Pile to dzisiaj Nowy Rok zastał mego duch o wiele wiele pięter wyżej a ciało 2,0 metry niżej. Lekarz musi nie raz zganić pacjenta aby ten postępował tak jak mu zalec. Skakanie od szpitala do szpitala to nie wskazana metoda.

Porażka to ma być Lekarz przyjmujący w centrum onkologii ??? W takim miejscu Lekarz powinien pokazać uprzejmość. Jestem w dużym szoku ze jeszcze tacy Lekarze pracują. Lekarz arogancki, beszczelny, wyrachowany, zrzędliwy, nie zainteresowany losem innych ludzi, nie pomaga oraz nie jest w stanie wczuć się w rolę innych chorych. Po wystawieniu recepty brak wyjaśnienia co to jest jak brać. Dobrze ze jest wujek Google. Lekarz który odpowiada do Pacjentki że ,, nie będzie mnie Pani uczyła jak się zakłada szwy" Przykre ale PRAWDZIWE !!! TEKSTY TYPU: A TO LEKI DLA PANI MAMUSI - TEKST WYPOWIEDZIANY W STRONĘ CÓRKI PACJENTKI. Nie polecam serdecznie tego "Lekarza".

Lekarz przyjmował chorą na raka w Centrum Onkologii, oczywiście w zakresie NFZ. To jak potraktował pacjentkę i jej córkę urąga wszelkim standardom. Słowa typu: "taa, jasne", "coś takiego", "ja w komputerze mogę zdjęcia sobie oglądać, a nie wynik rezenansu" -oczywiście z przekąsem, były na porządku w ciągu wizyty. Rzucał dokumentacją, a na koniec powiedział bardzo pocieszająco, w oczy: że tu nie ma co szukać, niech wraca do Jurasza, jak tam ją leczyli - mówiąc "Ją" w obecności chorej pacjentki. Może za pieniądze jest miły, ale osoby siedzące przed gabinetem miały o nim takie samo zdanie.
UWAGA NA TEGO LEKARZA!!!! Do dziś się nie mogę otrząsnąć po tym jak przekazał diagnozę.

RP lap wrzesień 2020. Po trzech dniach opuszczałem Centrum Onkologii. Po dwóch miesiącach trzymałem mocz. Po trzech miesiącach wróciłem do aktywności fizycznej. Super specjalista godny polecenia!!!!

Bardzo dobry lekarz, dokładny, wręcz zażarty w dociekaniu przyczyn przypadku i stawianiu diagnozy. Szczery, nie owija w bawełnę. Trochę trudny w pierwszych kontaktach, patrzy na przypadek medyczny, sam pacjent mniej ważny, ale im dłuższy kontakt tym przyjaźniejszy. Godny polecenia. Pacjent w trakcie leczenia.

Godny polecenia.
Pacjent w trakcie leczenia.

Bardzo konkretny rzeczowy lekarz. Jasno tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Uważam że warto korzystać z jego porad. Pacjent w trakcie leczenia. Piotr

Pacjent w trakcie leczenia. Piotr

Doktor Tworkiewicz opiekował się moim synkiem po operacji w szpitalu. Bardzo szybko zdobył zaufanie zarówno u niego, jak i u mnie. Jako jedyny potrafił znaleźć wspólny język z 4-letnim dzieckiem. Ma wspaniałe podejście do dzieci. POLECAM!