lekarz Maciej Ujma

Psychiatra

1,1
1,1

Widząc inne opinie poszedłem z ciekawości, "jak wygląda wizyta u psychiatry". Gość był bardzo agresywny i niesamowicie olewał moje wypowiedzi więc po dwóch minutach przeszedłem do ataku. Najpierw zwróciłem mu uwagę, że jego ton jest bardzo nieprofesjonalny. Gdy to nie pomogło, zapytałem się go "czy wie, jakie ma opinie, i że moja nie będzie inna". Babrał tam coś w karcie przez kilka minut, więc zaproponowałem, "że może ja już sobie pójdę, a pan sobie skończy pisać w spokoju" -"jak pan chce, to pan sobie może iść". Po kilku minutach zapytał się (dosłownie) "czy chce pan jakieś leki?". No wydaje mi się, że najpierw chyba musi być jakaś diagnoza. "nooo, eeee depresja". Mimo wszystko polecam wizytę u tego pana. Ponaśmiewanie się z jego problemów bardzo mi pomogło i poprawiło humor.

Bardzo nie miły lekarz jesli mozna go nazwac lekarzem . Jest obojetny wobec pacjenta wytrzymalam 5dni na oddziale 6b .ordynarny nie patrzy w oczy gdy sie z nim rozmawia .gosciu ma wielki problem ze soba i wyrzywa sie na nas chorych psychicznie a sam potrzebuje terapii . Nie rozmawia za duzo z pacjentem poniewaz wie swoje lepiej nie wiadomo skad kazal mojej mamie mnie ubezwlasnowolnic i oddac do dps bez rozmowy ze mna. Uzyl slow: niepoczytalna i nierownowazona .panu doktorowi znudzila sie praca i pomaganie innym .chyba za duzo sie napatrzyl i od tego sam wariuje . . Nie pollecam .unikac go z daleka!

Zero empatii i zrozumienia. Gość pracuje w Babińskim na oddziale 6B i ma baaaardzo złą opinię. Nie napiszę, jak potraktował moją żonę, bo nie wypada. Unikajcie go! On powinien leczyć w zakładzie karnym, a nie w szpitalu publicznym.

On powinien leczyć w zakładzie karnym, a nie w szpitalu publicznym.

Nieuprzejmy. Nie słucha. Przerywa wypowiedź, a potem pyta o to, co właśnie się do niego mówiło, zanim przerwał. Bardzo oceniający. Siedząc w 'jego' gabinecie miałem wrażenie, że ma mnie w dupie, że prowadzi monolog z samym sobą. Nie polecam. Pierwsze wrażenie - kawał ch*ja.

Beznadziejny człowiek. Marny lekarz. Nie powinien pomagać ludziom. Ma wysokie mniemanie o sobie. Zero zainteresowania problemami pacjenta.

Pan doktor był moim lekarzem na swoim oddziale. Byłam pacjentką po próbie samobójczej,pan doktor nie wiedział na obchodzie co mi jest,na pytania nie odpowiadał. Zgłaszane dolegliwości czy zmiany nastroju całkowicie były ignorowane. Z oddziału wyszłam na własne żądanie w stanie gorszym niż przyszłam o dziwo bez protestów pana doktora.

Niestety nie mogę polecić tego lekarza. Właściwie to szczerze odradzam każdemu wizytę u niego. Wyszłam bardziej załamana niż przyszłam. Zostałam potraktowana w sposób bardzo niemiły i nieuprzejmy, a moje problemy zostały zupełnie zlekceważone. Lekarz przede wszystkim nie słucha, jest obojętny na problemy pacjenta. Uważam, że lekarz, zwłaszcza psychiatra powinien mieć w sobie choć trochę empatii. Bardzo zraziłam się do szukania pomocy po wizycie u niego.