dr n. med. Maciej Wawrzyniak

Lekarz rodzinny

2,1

Lekarz niepoważny, po wysłuchaniu mojego dość długiego monologu stwierdził, że konieczna jest wizyta stacjonarna w dniu dzisiejszym, oczywiście, też bym chciała dostać się stacjonarnie do lekarza w dniu dzisiejszym, ale chyba nie w tej rzeczywistości :) Najbliższe wolne terminy na przyszły tydzień, a zwolnienie można wystawić tylko 3 dni wstecz. Nie polecam, przez takich „lekarzy” wiele ludzi nie udaje się po pomoc gdy tego potrzebuje….

Lekarz nie solidny, nie zaakceptował w systemie L4 przez co miałam w pracy nieobecności nie płatne. Mimo moich podejrzeń covida, (które dwa dni później się sprawdziły) olał sprawę i przepisał flegamine na kaszel.. dramat. Rutyna, rutyna byle odklikać kolejnego pacjenta. Pan jest nie miły, jednym uchem wpuszcza, a drugim wypuszcza to co się do niego mówi. Szkoda czasu.

Najbardziej nie miły hamaki i arogancki lekarz z jakim kolejek miałem styczność,po za tym Kłamca jakich mało. Omijajcie człowieka z daleka

Nie polecam kontaktu z tym człowiekiem który nawet nie chce wysłuchać co ma do powiedzenia osoba chora, wywiad z chorym nie ma znaczenia dla tego lekarza, rutyna, rutyna, rutyna, brak indywidualnego podejścia. Nie polecam !!!!!!! Uciekać jak najdalej od takich ludzi. Brak szacunku dla drugiej osoby.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Jego asystentka przy każdej wizycie robi na miejscu EKG i bada ciśnienie krwi, a lekarz w miarę potrzeby USG i bada!!! Właściwa diagnoza i leczenie. GODNY POLECENIA!!!

Lekarz z powołania.Pomógł wyjść z bardzo ciężkiej choroby.Poświęca pacjentom całą,swoją uwagę.Bardzo uprzejmy i wzbudza zaufanie. Bardzo duża wiedza. Bardzo polecam.

Mało przyjazny, spoglądający na swoją funkcję tylko z pozycji kasy. Pomimo stopnia naukowego dr kompetencje wydają się być na bardzo niskim poziomie. Właściciel przychodni, którego dość często nie ma przez dłuższy okres a który w tym czasie wysługuje się emerytowanymi lekarzami - pomimo słusznego wieku nawet bez specjalizacji