dr Maciej Wiatr

Laryngolog

Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora Macieja Wiatra. Lekarz bardzo uprzejmy, życzliwy, kompetentny. Wywiad konkretny, tłumaczenie choroby i planu leczenia dokładne, klarowne. Poczułam się zaopiekowana, dostałam skierowanie na dalsze badania, recepty na leki, wyjaśnienia co do ich aplikowania oraz dalszego postępowania. Jestem wdzięczna doktorowi za fachowość i serdeczność. Gorąco polecam tego lekarza i życzyłabym sobie i wszystkim więcej takich specjalistów.

dr Maciej Wiatr jest dobrym lekarzem. Ma olbrzymią wiedzę, co potwierdza jego osiągnięcia naukowe. Zawsze skrupulatnie mówi mi co mi dolega. Jest miły, uprzejmy. Przepisał mi także leki, które nie obciążyły znacznie mojego portfela - a to myślę, że jest także istotne.

Tragedia nie przyjął mi dziecka z bolącym uchem,nie polecam jak mniej takich pseudo specjalistów

Bardzo polecam Pana dr. M. Wiatra operował mnie na Śnadeckich w Krakowie. Wszystko odbyło się na NFZ. Żadnych problemów z wizytami kontrolnymi co przy biurokracji jakiej wymaga NFZ jest moim zdaniem niespotykane. Pełne wyjaśnienie tak choroby jak i leczenia. Delikatny sposób obchodzenia się z pacjentem (w moim przypadku kanał słuchowy dość wrażliwy na ból). Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny Panu dr. Wiatrowi. Istnieją jeszcze lekarze dla których pacjent jest najważniejszy.

fachowe podejście do pacjenta, wyczerpująco odpowiedział na moje pytania

fachowe podejście do pacjenta, wyczerpująco odpowiedział na moje pytania

Bardzo miły i fachowy lekarz. Byłam z dzieckiem, delikatnie badał, tłumacząc co robi, a gdy sama korzystałam z leczenia zatok, kazał wykonac dodatkowe badania, bo miał wątpliwości do zdjęcia RTG.