lekarz Maciej Wilkowski

Dawno nie spotkałam tak miłego dla pacjentki i kompetentnego lekarza. Trafna diagnoza, solidne prowadzenie ciąży, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Polecam wszystkim kobietom tego lekarza-to specjalista z powołania,a przede wszystkim dobry człowiek.

Polecam Pana dr. Kompetentny, delikatny, prawdziwy profesjonalista.

Polecam Pana dr. Kompetentny, delikatny, prawdziwy profesjonalista.

polecam tego lekarza serdeczny , ciepły człowiek . po urodzeniu córki w 94 roku lekarze nie daeali mi szans na dziecko w listopadzie 2008 roku zaszłam w ciąze w 8 tydodniu trafiłam do szpitala na mickiewicza z krwotokiem lekarze szykowali na poniedziałek zabieg czyszczenia do nie było echa serca . ale p maciej znalazł echo i doprowadził moja ciąze do konca choc nie bylo łatwo 20 lipca w szpitalu na mickiewicza urodziłam zdrowego pięknego chłopca . to ze go mam to dzięki bogu i temu wspaniałemu czlowiekowi . dziekuje i pozdrawiam joanna

Polecam jak najbardziej-sposród ginekologów leczących w szpitalu przy Mickiewicza poznacie go po dużej ilosci kultury osbistej,fachowosci i kompetencji...to z pewnością wyróżnia go spośród kolegów po fachu-szef doktora musi się od niego duzo nauczyć,njlepiej jeżei zacznie od razu.

Jestem rozczarowana Tym lekarzem ponieważ znajome go chwaliły.Nie wzięłam jednak pod uwagę,że one były na wizytach prywatnych...Myślę,że to wszystko na ten temat.Nie polecam!

NIE POLECAM NIKOMU TEGO LEKARZ MA PRZEZNIEGO DUZE KLOPOTY ZDROWOTNE

NIE POLECAM NIKOMU TEGO LEKARZ MA PRZEZNIEGO DUZE KLOPOTY ZDROWOTNE

Niestety nie spełnił moich oczekiwań. Przez dwa lata nie usunął mi nadżerki(która się powiększała, twierdząc, że sama się zagoi

polecam wszystkim, kompetentny, uprzejmy, indywidualnie podchodzi do choroby i pacjentki, nie robi sztucznego tłoku w poczekalni i nie umawia pacjentek co 10 minut, jak to niektórzy ginekolodzy w Częstochowie potrafia.. to po prostu dobry fachowiec i bardzo sympatyczny czlowiek

Owszem, owszem zaufanie wzbudza, sprawia bardzo dobre wrażenie, ale Jego metody leczenia już troszkę do lamusa odchodzą (wypalanie nadżerki np), wydaje mi się że zachwyt nad panem doktorem pochodzi z jakichś zamierzchłych czasów, na infekcje czopki za czopkami, nierówna walka z objawami zamiast konkretnego leczenia. Duża znieczulica, rutyna, nie stara się podejść indywidualnie do danego zagadnienia.

wspaniały lekarz:)cierpliwy,kompetentny ,do takiego lekarza aż milo się idzie.Opiekował sie moja pierwszą ciażą i teraz planuję kolejną i też liczę na jego prowadzenie