lekarz Maciej Wilkowski

To prawdziwy lekarz z tzw. powołania. Miły, sympatyczny i cierpliwy. Gorąco polecam.

chodziłam do pana doktora do przychodni na Kopernika i nie mam żadnych zastrzeżeń jest godny polecenia

WILKOWSKI JEST BOSKI!!!!!!!!!!!!!DIAGNOZUJE JAK DR.HAUS A OPIEKUJE SIĘ PACJENTKAMI JAK JAKUB BURSKI.POBYT W SZPITALU POD OPIEKĄ DR.WILKOWSKIEGO TO PRZYJEMNOŚĆ. JEGO KULTURA OSOBISTA CHĘĆ NIESIENIA POMOCY PRZERAŻONYM PACJENTKOM(NA ODDZIALE GINEKOLOGII (MAŁO KTÓRA Z PAŃ NIE JEST PRZESTRASZONA)DAJE PRAWDZIWY SPOKÓJ.DR.WILKOWSKI POMÓGŁ MI PRZEJŚĆ NAJTRUDNIEJSZY OKRES W MOIM ŻYCIU -UTRATĘ DZIECKA.GDYBY NIE JEGO POSTAWA I WSPARCIE NIE WIEM JAK POZBIERAŁABYM SIĘ DO DZIŚ.DZIEWCZYNY POLECAM!!!!!!

jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego lekarza, poleciłam kilku koleżankom i również są zadowolone

Wilkowski jest boski!!!!!!!!!!!Jest jak Haus jeżeli chodzi o wiedzę jak Jakub Burski jeśli o kulturę osobistą życzliwość i urok osobisty,doskonały specjalista i wspaniały człowiek!!!!!!!!!!POLECAM WSZYSTKIM PANIOM!

Moja mama przez niego poroniła! Pomylił ciaze z choroba jajnikow... zupelnie niekompetentny czlowiek! Mama dowiedziala sie o ciazy dopiero gdy poronila... NIKOMU NIE POLECE....

Polecam doktora Wilkowskiego. Prowadził moją ciążę i mogę szczezre powiedzieć, że jestem super zadowolona :)

Jestem pacjentkom pana Wilkowskiego od 9 lat,prowadzi moją trzecią ciąże i jestem bardzo zadowolona.Polecam serdecznie tego ginekologa.