lekarz Maciej Włodarczyk

2,2
2,6
2,5
2,6

A ja dobrze ocenię doktora. Badał mnie długo, ponad 40 min. Wydał wyczerpującą ocenę badania. Doradził i podtrzymał na duchu, dal mi nadzieję i wiarę w sens leczenia. Badania dobrze wyszły więc zbędne były komentarze. Jestem zadowolona i polecam.

Lekarz świetny. Był zawsze uprzejmy, rzeczowo i konkretnie tłumaczył problem. Potrafi pomóc. Idealnie dobiera leki. Pomógł mi wielokrotnie. Polecam!

Niestety opinie poniżej są prawdziwe. Pan Włodarczyk traktuje pacjentów jak intruzów. Jest arogancki, złośliwy, nie odpowiada na pytania, nie tłumaczy (mimo płatnej wizyty). Zdecydowanie nie polecam!

Z lekarzem niestety kontakt zerowy, lekceważące podejście do pacjenta. Nie tłumaczy jakie badania wykonuje. Nie polecam!

Zdecydowanie nie polecam, nie miły, nie tlumaczy jak przymowac leki. Wsumie z wizyty nic się nie dowiedziałam bo nie wyjaśnił i nie wytłumaczył jak postępować dalej z moją przypadłością

Zdecydowanie nie polecam. Nie zadaje pytań, nie robi wywiadu tylko z góry ocenia pacnięta. Chłodny, lekceważący pacjenta. Na moje pytania odpowiadał opryskliwie i obraźliwie. Ten lekarz z obsługa pacjenta zatrzymał się w latach 90tych.

Nie polecam. Byłam dwa razy na konsultacji. Pisał tylko coś w komputerze. Jak o coś zapytałam to odbakiwal jakby tam siedział za kare. Musiałam zapytać czy wyniki badań mam prawidłowe, bo sam z siebie chyba by nic nie powiedział.

Jestem bardzo rozczarowana tym lekarzem. W gabinecie nawet nie spojrzał na wynik EKG. Brak interpretacji badania echo serca. Brak zainteresowania moim schorzeniem, brak informacji o dodatkowych kosztach. Brak rozmowy z pacjentem. Chlodny, lekceważacy pacjenta. Na moje pytania odpowiadal z laska. Zmieniłam natychmiast lekarza. Uciekajcie od tego Pana!!!

Brak zainteresowania moim schorzeniem, brak informacji o dodatkowych kosztach.
Brak rozmowy z pacjentem.
Chlodny, lekceważacy pacjenta.
Na moje pytania odpowiadal z laska.
Zmieniłam natychmiast lekarza.
Uciekajcie od tego Pana!!!

Oszukują , pytajcie dokładnie o cenę za badania , niech napiszą Wam na kartce, Po badaniach okazuje się , że 100% więcej trzeba zapłacić. A pacjent dowiaduje się na końcu. Nie jest to uczciwe działanie. Pozdrawiam Pana Macieja , który na pytanie ile kosztuje to badanie , powiedział że nie wie. Tam na recepcji się płaci - Masakra jak najdalej od takich lekarzy.

Masakra , moja mama poszła na badania do Pana doktora Macieja.W. Kardiolog. Panie w recepcji oznajmiły że badanie 140zł. Ok kwota ustalona, podczas badania zaczął wykonywać dodatkowe badania , mama spytała czy są dodatkowo płatne , Lekarz odpowiedział - że on nie jest Księgowym !!! I to w recepcji się płaci. Po badaniach okazało się bez koszt 230zł. Zdzierstwo , oszukują ludzi. Przestrzegam przed tym lekarzem i jego świtą w recepcji.!!! Z 140 zł skoczyło na 230 za EKG , !!!!! Szkoda że nie poczytalismy opinii, znanylekarz.pl , też opisują jak oszukuje ludzi.