lekarz Maciej Wójcicki

Chirurg ogólny, Transplantolog

Człowiek, który jest stworzony do bycia lekarzem. Wzór i autorytet. Profesjonalista, pasjonat, pełen empatii i troski o pacjentów, wizyty są jak plaster na skołatane strachem serce. Pacjent po wizycie mimo że schorowany, czuje się od razu zdrowszy. Jak dobrze, że miałam to szczęście trafić do Profesora.

Każda wizyta kontrolna u Pana Profesora to profesjonalizm , empatia najwyższej próby. Jesteśmy zauroczeni Panem Profesorem, jego zespołem .

Wspaniały Lekarz !. Profesjonalista w każdej sferze leczenia i opieki nad pacjentem!!! Przesympatyczny, w kontakcie z Panem Profesorem pacjent odczuwa jego pełne serca zaangażowanie w proces leczenia, zdrowienia i dalsze losy pacjenta. Wielki Szacunek dla Pana Profesora za trud, wysiłek, poświęcenie dla pacjentów a także za kierowanie wspaniałym Zespołem Medycznym

Lekarz, który ma świetny kontakt z pacjentem, pełen empatii. Zawód , który wykonuje pan profesor widać , ze sprawia mu satysfakcję . Jest bardzo zaangażowany i podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Ogromny autorytet a jednocześnie wspaniały skromny człowiek, profesjonalista.