lekarz Maciej Wojciechowski

Pan Doktor jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Posiada obszerną wiedzę i kompetencje. Jest konkretny, sympatyczny, odpowiada na zadane pytania w sposób obszerny. Poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Polecam.

Trudno nazwać tego człowieka lekarzem. Nie słucha tego, co pacjentka do niego mówi. Nie ma pojęcia o ciąży. Nie wie chyba, że to on jest dla pacjentki a nie pacjentka dla niego. Nie byłam nigdy wcześniej na wizycie u tak niekompetentnego i negatywnie nastawionego do pacjentki lekarza. Nie dba o zdrowie dziecka. Nie widział przeciwwskazań do pracy w ciąży w laboratorium z użyciem rozpuszczalników organicznych, odczynników teratogennych, ultradźwięków. Powiedział, że nie jest lekarzem medycyny pracy aby mieć wiedzę na temat szkodliwości tych związków i nie widzi przeciwwskazań do prowadzenia przeze mnie zajęć laboratoryjnych w takich warunkach. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego "lekarza".

Witam, Dr. Wojciechowski prowadziła moją pierwszą ciążę, która nie należała do prostych i bezproblemowych... Nie będe wchodzić w szczegóły. Zawsze na wizytach było wszystko ok,lekarz tłumaczył i wyjaśniał moje wątpliwości,zadzwonić mogłam zawsze i o każdej porze...kiedy nadszedł dzień porodu,nie mogłam nić złego powiedzieć.. opieka super,lekarz zadbał o to abym się nie "męczyła" , dostałam bez nawet mojego proszenia kroplówkę,aby przyspieszyć poród..co pół godziny był na sali porodowej sprawdzić czy wszystko ok...poród trwał jakieś 3- 4 godz.. Złego słowa na niego nie mogę powiedzieć.Chociaż wiem ze potrafi być chamski,ja tego nigdy ...

Witam,
Dr. Wojciechowski prowadziła moją pierwszą ciążę, która nie należała do prostych i bezproblemowych... Nie będe wchodzić w szczegóły. Zawsze na wizytach było wszystko ok,lekarz tłumaczył i wyjaśniał moje wątpliwości,zadzwonić mogłam zawsze i o każdej porze...kiedy nadszedł dzień porodu,nie mogłam nić złego powiedzieć.. opieka super,lekarz zadbał o to abym się nie "męczyła" , dostałam bez nawet mojego proszenia kroplówkę,aby przyspieszyć poród..co pół godziny był na sali porodowej sprawdzić czy wszystko ok...poród trwał jakieś 3- 4 godz.. Złego słowa na niego nie mogę powiedzieć.Chociaż wiem ze potrafi być chamski,ja tego nigdy nie doświadczyłam na szczęście.. teraz planuję drugą ciąże i również wybiorę się do dr. Wojciechowskiego:-)

Dr Wojciechowski prowadził moją ciążę, która nie była zagrożona, przebiegała wręcz książkowo, więc nie było problemów. Wizyty nie przebiegały w miłej atmosferze, jednak chyba wówczas nie przykładałam do tego dużej wagi. Zdarzały się sytuacje, które budziły mój niepokój, a lekarz zawsze wykpił moje obawy. Myślałam, że może faktycznie w ciąży hormony szaleją, zbyt przesadzam, ale z perspektywy czasu uważam, że to tak trochę nie na miejscu, więc dla bardziej wrażliwych pań zalecam wybór innego lekarza.

Dr Wojciechowski prowadził moją ciążę, która nie była zagrożona, przebiegała wręcz książkowo, więc nie było problemów. Wizyty nie przebiegały w miłej atmosferze, jednak chyba wówczas nie przykładałam do tego dużej wagi. Zdarzały się sytuacje, które budziły mój niepokój, a lekarz zawsze wykpił moje obawy. Myślałam, że może faktycznie w ciąży hormony szaleją, zbyt przesadzam, ale z perspektywy czasu uważam, że to tak trochę nie na miejscu, więc dla bardziej wrażliwych pań zalecam wybór innego lekarza.

Mam mieszane odczucia odnośnie Pana Doktora. Braku wiedzy i kompetencji nie mogę mu zarzucić...ale od człowieka przed którym muszę się rozebrać do badania, co bardzo krępujące, oczekuję więcej empatii. A Pan doktor jest delikatnie mowiąc - niemiły. Prowadził moją ciąże, ale w szpitalu nie mogłam liczyć nawet na to, że mnie "kojarzy" jako swoją pacjentkę. Na szczęście dyżur miała Pani Ela i wszystko skończyło się sukcesem.

Zdecydowanie odradzam - zwłaszcza tym, którzy nie potrafią stosownie odpowiedzieć na aroganckie teksty. Jeśli spotka się adekwatną do swojego chamskiego zachowania odpowiedzią - zaczyna uważać na swoje słowa. Jeśli nie - jest niegrzeczny i jedyne, co do interesuje, to skierowanie do prywatnego gabinetu. Ktoś wspomniał o "ja tu jestem lekarzem" - podczas mojej wizyty także padło to zdanie. Najwyraźniej kompleks niższości jest u pana Wojciechowskiego tak duży, że ciągle musi go zmniejszać oczywistymi stwierdzeniami.

Arogancki i chamski. Przynajmniej w szpitalu, chociaż podobno, jeśli się chodzi do niego prywatnie, potrafi być milszy. Dwa razy rodziłam w szpitalu w Starogardzie i dwa razy miałam scysję z tym bucem. Nie odpowiada na pytania, bo cytuję:" to ja tu jestem lekarzem i wiem, co mam robić", podczas obchodu nawet nie patrzy na pacjentki. Byłam dwa tygodnie po terminie, trzy dni na oksytocynie i źle się czułam, na prośbę o dodatkowe badanie stwierdził, że nic się nie dzieje. Na drugi dzień inny lekarz zrobił pęknięcie pęcherza i okazało się, że są gęste, zielone wody, podejrzenie niedotlenienia i zamartwicy płodu!!! Na szczęście po szybkiej cesarce dzieciak jest zdrowy. Tylko dlatego, że Wojciechowski skończył dyżur!

Fachowy i kompetentny lekarz, szczegółowo tłumaczy wszelkie objawy, wyniki badań, zalecaną terapię oraz cierpliwie i wyczerpujaco odpowiada na wszelkie pytania. Bardzo konkretny lekarz. Polecam w 100%

Bardzo konkretny lekarz.

Polecam w 100%

JEDNYM SŁOWEM SUPER ma czas na pacjenta, miły,uprzejmny,bardzo mi pomógł.

JEDNYM SŁOWEM SUPER ma czas na pacjenta, miły,uprzejmny,bardzo mi pomógł.

polecam,dobry ,uprzejmy,fachowość na pierwszym miejscu.

polecam,dobry ,uprzejmy,fachowość na pierwszym miejscu.