dr n. med. Maciej Wojtacha

Neurochirurg

Jeżeli szukasz profesjonalnego neurochirurga, to szczerze polecam dr Wojtachę. Wspaniały diagnostyk, wzbudzający zaufanie a przy tym niezwykle rzeczowy. W kwietniu 2015 r., zupełnie przypadkowo stwierdzono u mnie guza mózgu (oponiaka o wymiarach 6x4,5cm). Mam 70 lat i m.in., z tego względu trudno było mi podjąć decyzję o poddaniu się operacji. Po licznych konsultacjach u specjalistów: operować/nie operować dr Wojtacha jednoznacznie stwierdził konieczność usunięcia nowotworu. Nie ukrywał przy tym możliwości wystąpienia pooperacyjnych niedowładów i zaburzeń widzenia. Dziś jestem 3 miesiące po operacji, która przebiegła bez komplikacji, czuję się dobrze, jestem w ...

Jeżeli szukasz profesjonalnego neurochirurga, to szczerze polecam dr Wojtachę.
Wspaniały diagnostyk, wzbudzający zaufanie a przy tym niezwykle rzeczowy.
Dziś jestem 3 miesiące po operacji, która przebiegła bez komplikacji, czuję się dobrze, jestem w pełni sprawna i ogromnie wdzięczna Doktorowi.
Wdzięczna pacjentka - Monika

Dziękuję Panu Doktorowi za rzeczowosc, rzetelność, miłą atmosferę oraz szybkie przeprowadzenie mnie przez chorobę, od rozpoznania do wyleczenia. Jestem dwa tygodnie po zabiegu, czuję się świetnie. Polecam. Pacjentka Joanna Ch.

Bardzo dziękuję za fachowość życzliwe podejście do pacjenta. Dzięki takim lekarzom pobyt w szpitalu nie musi być traumatyczny.

dr Wojtacha jest wspaniałym człowiekiem i specjalistą w swojej dziedzinie. Jestem od duzym wrażeniem lekarza o tak ogromnej kulturze osobistej i człowieka , kory w pacjencie również widzi człowieka

Jestem po operacji kręgosłupa przeprowadzonej przez doktora Wojtachę. Świetny fachowiec, konkretny, podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem. Po miesiącach bólu - niesamowita ulga! Dziękuję!

Takich lekarzy doktor Wojtacha mamy jak na lekarstwo. Pracę traktuje jako pasję życia.Ogromna wiedza i doświadczenie. A proszę mi wierzyć, wiem co piszę: dba o moje zdrowie już przeszło 20 lat!Pozostaje mi tylko życzyć mu DUUUŻO ZDROWIA (dziś jego imieniny).

Takich lekarzy doktor Wojtacha mamy jak na lekarstwo.
Pracę traktuje jako pasję życia.Ogromna wiedza i doświadczenie.

Pan Doktor jest nie tylko bardzo dobrym fachowcem w swojej specjalizacji ale przede wszystkim człowiekiem. Mimo natłoku zajęć znajduje czas dla pacjentów, zleca wymagane badania, rozmawia i wyjaśnia. Jeśli zabieg lub operacja jest wskazana przeprowadza ją jak najszybciej i jak najmniej inwazyjną metodą by ulżyć pacjentowi. Dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonemu zabiegowi stabilizacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym odzyskałam częściowo utraconą sprawność. Polecam Pana Doktora całym sercem.

Jest jednym z najlepszych w swojej dziedzinie.Polecam Go wszystkim.Dziś już jest mało takich fachowców.

Będąc w bardzo ciężkim stanie (prawie agonalnym), zostałem przywieziony do Kliniki Neurochirurgii CSK Katowice-Ligota. Dr M. Wojtacha szybko i bardzo precyzyjnie zdiagnozował stan i podjął się w trybie pilnym operacji mózgu, którą musiał z przyczyn obiektywnych za kilka dni powtórzyć. Traktował mnie bardzo życzliwie, informując mnie i rodzinę o wszystkim. Dzisiaj po upływie ponad 5 lat jestem nadal prawie w pełni sprawny. Dla mnie jeden z najlepszych neurochirurgów w Polsce.

Bardzo dobry lekarz, operował mnie z bardzo dobrym skutkiem, byłem w stanie agonalnym.