lekarz Maciej Wołoszyn

Najlepszy lekarz w Obornikach. Mój lekarz rodzinny u Obsta. Bardzo kompetentny. Polecam z całego serca!!!!

Kompetenty i propacjencki lekarz rodzinny . Dzięki szerokiej wiedzy dobrze pokieruje w razie poważniejszych kłopotów. Emaptyczny, a do tego przesympatyczny.

Hejtuje dr Wołoszyna za nieumiejętne leczenie pacjentów. Przyczynił się do śmierci wielu niewinnych osób. Taka osoba nie powinna „pomagać” potrzebującym ludziom. Powinien mieć odebrane prawa do wykonywania zawodu. Lekarz jest niekompetentny, a jego metody leczenia zupełnie mijają się z celem. Nie można go nazwać lekarzem z powołania.

BARDZO DOBRY LEKARZ z POWOŁANIA SZKODA ,ŻE WYJECHAŁ Z POLSKI MAM NADZIEJĘ , ŻE WRÓCI

Kompetentny,rzeczowy,dokładny,posiada wiedzę z której uczciwie korzysta,potrafi wysłuchać pacjenta,wytłumaczy,pocieszy.Polecam z czystym sumieniem!!!

Lekarz z prawdziwego powołania, komunikatywny, życzliwy,pogodny, sympatyczny,miły i dokładny.

bardzo dobry jako lekarz specjalista , solidny , skromny ,kompetentny,

bardzo dobry jako lekarz specjalista , solidny , skromny ,kompetentny,

Lekarz Wołoszyn to lekarz z powołania i poświęcenia, bardzo mądrze podszedł do sprawy. Z czystym sumieniem polecam, bo ma dużo wiedzy i zna się na tym co robi. Jest bardzo życzliwy.