dr n. med. Maciej Wszelaki

Lekarz rodzinny

Absolutnie NIE polecam! Nie znajac pacjenta, wystawia bledne opinie na temat psychiki, w bardzo nieprzyjemny sposob, niemile, wrecz obrazajace. Nie daje dojsc do slowa by powiedziec jaki jest problem, tylko od poczatku opowiada swoja teorie na temat pacjenta, nie wiedzac o nim nic. Dodatkowo nie pozwala dojsc do slowa pacjentowi. Uwaza ze wyniki badan zrobione w profesjonalnym centrum medycznym sa nie takie i generalne mowi, ze wszyscy inni lekarze sa niekompetentni. W dodatku bardzo nieprofesjonalne podejscie, odieranie telefonu, pielegniarka wchodzac co chwile do gabinetu jakby nie bylo tam pacjentow.

Pana doktora polecił mi znajomy bo nie mogłem dać sobie rady z moim schorzeniem. Początkowo terapia przebiegała całkiem dobrze aż do momentu kiedy Pan doktor zaczął grzebać w moim prywatnym życiu... Namieszał mi nieźle w głowie. Co do stanu zdrowia-raz było lepiej a raz gorzej. Jakoś się uzależniłem od wizyt przy każdym pogorszeniu. Dowiedziałem się, że moja choroba to moje problemy osobiste bo jestem ... i tu się zaczęło ... Myślałem, że zwariuje od natłoku myśli. Problemy w domu narastały bo sugerowałem się zdaniem Pana doktora-w końcu dobry efekt terapii ...

Namieszał mi nieźle w głowie.
Co do stanu zdrowia-raz było lepiej a raz gorzej. Jakoś się uzależniłem od wizyt przy każdym pogorszeniu. Dowiedziałem się, że moja choroba to moje problemy osobiste bo jestem ... i tu się zaczęło ... Myślałem, że zwariuje od natłoku myśli. Problemy w domu narastały bo sugerowałem się zdaniem Pana doktora-w końcu dobry efekt terapii to również zawierzenie swojemu lekarzowi...Niestety, mój stan zdrowia zaczynał się pogarszać ale już nie szukałem pomocy u tego doktora. Wyleczyłem się u innych lekarzy, którzy bardzo mi pomogli i obalili bzdury, które wciskał mi Pan doktor.
Jestem zdrowy.
Ale zapłaciłem wysoka cenę za ufność Panu doktorowi...
Całe szczęście, że są antydepresanty, bo ten człowiek zniszczył mi życie.
Absolutnie nie polecam!!!

Najlepszy lekarz w Warszawie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepszy lekarz w Warszawie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo jestem zadowolony z leczenia tego lekarza, co do przywiazywania do siebie pacjentow to trudno mi sie zgodzic gdyz jak corka juz wyszla i pojechalismy z zona na konsultacje to w jego slowach dalo sie odczuc ze co my chcemy jak z corka jest wszystko ok i szkoda naszych pieniedzy, dlatego zbadal nas a nie ja i zwrocil uwage na co musimy uwazac. Przy drugiej wizycie na ktoerej chcial zobaczyc reakcje na leki ktore dostala corka nie wzial za wizyte ani grosza co nas mile zaskoczylo. Bardzo polecam

Najleszpszy lekarz jakiego znałam znam i w prawdopodobnie w przyszłości poznam. Cudowny człowiek.

Polecono mi pana Wszelakiego, a ponieważ chciałem zbadać się pod kątem alergii, pomyślałem, że "holistycznie" będzie najlepiej. Lekarz nic o mnie nie wiedząc - pierwsze 10 minut rozmowy - zdiagnozował emocjonalną traumę z dzieciństwa, która utrudnia mi do dziś oddychanie (od 3 lat chodze na terapię i nie potrzebuję osoby postronnej, która nie ma ku temu kwalifikacji, żeby grzebała w moich traumach - a takie ma KAŻDY!) Lekarz holistyczny pozwala sobie na osobiste komentarze, co do mojego związku, nie wiedząc nic na ten temat. Ogólnie porady pseudopsychologiczne "na chłopski rozum" ...

Lekarz holistyczny pozwala sobie na osobiste komentarze, co do mojego związku, nie wiedząc nic na ten temat. Ogólnie porady pseudopsychologiczne "na chłopski rozum" działają może na bojące się życia i bogobojne starsze klientki, ale litości, trochę ogłady.

Przez telefon koszt wizyty miał wynieść 150 złotych, a nieuprzejma pani w recepcji prosi o 300. Oczywiście aż na tyle nie byłem przygotowany, więc nie wykupiłem "leków", płacąc 210 - dodatkowo badanie moczu i ekg (można o takiej możliwości informować przez telefon lub przed badaniem). Badanie ekg odbyło się w pokoju z inną pacjentką, przy której miałem się rozebrać, po czym ubrać - pani się raczej nie krępowała, więc tak sobie na siebie popatrzyliśmy, gdy zakładałem koszulkę.

Ilośc zaleceń jest ogromna, a nawet gdybym miał czas się do wszystkiego stosować (tydzień urlopu może na wdrożenie) i oczywiście pieniądze, by wykupić specyfiki na miejscu, to nie byłbym w stanie odczytać nabazgranych ręką doktora ilości i częstotliwości przyjmowania, nazw itp - jest to po prostu nie do odczytania - pani w recepcji nie była zbyt pomocna w tłumaczeniu (nawet zabrała mi podniszczoną teczkę tekturową, którą wręczył mi doktor :), bo to dla innych pacjentów, litości! - ale dała koszulkę w zamian).

I jeszcze jedna sprawa - skoro podejrzewamy, że coś nie tak z sercem (choć ekg "właściwie" wykazało, że wszystko ok -ALE GDYBY... to trzeba iść do kardiologa na ekg drugie - tzn., że mam iść do lekarza i dostać skierowanie?). Ponadto mam w domu sam wykonać kilka badań diagnostycznych, czyli sam się zdiagnozować i potem panu doktorowi powiedzieć, czy coś było nie tak, w chodzić w szczegóły nie warto, choć to w sumie najzabawniejsza część - niech wystarczy, że chodzi tu o krzyż z jodyny na brzuchu, kredę w słoiku po łóżkiem...

Generalnie może chodzi tu najbardziej o różnicę pokoleń (i prawdopodobnie wieków cywilizacji - bo holistyczność holistycznością, ale poszedłem głownie do lekarza medycyny, natomiast nie miałem poczucia, żebym z takowym rozmawiał).

Z DODYCHCZASOWYCH MOICH WIZYT U INNYCH LEKARZY JEST ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY>POLECAM KAZDEMU .

Pan Doktor ma kompleksowe podejście do pacjenta. Jest uprzejmy, poświęcił mi 1,5 godziny swojego czasu. Leczy przyczyny, a nie objawy chorób. Bardzo mi pomógł w momencie, gdy mój organizm był już 'wykończony' antybiotykami, które niestety nie zadziałały. Świetny lekarz dla osób z problemami gastrycznymi - ma ogromną wiedzę na temat ziół. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Wmawia choroby z których chce leczyć...Zdiagnozował u mnie alergię na gluten i poważne odchylenia w wynikach badania moczu, następnego dnia z przerażenia powtórzyłam te badania w normalnym laboratorium - wszystkie wyniki są w normie. Oszustwo czy taka pomyłka??? Nigdy więcej nie chcę trafić do takiego lekarza...

Nigdy więcej nie chcę trafić do takiego lekarza...

byłam u wielu lekarzy, w tym u wielu profesorów i żaden nie był mi w stanie pomóc. jestem bardzo zadowolona z metod leczenia. podoba mi się kompleksowe podejście do pacjenta. poza tym bardzo dobry kontakt.