Maciej Wyskiel

Maciek, dr. Wyskiel. Ma fach w ręku. Rwanie zębów to nie tylko Jego specjalność. Leczyłem u Niego uzębienie kilka lat temu. Dzięki Jego profesce mam na razie spokój. Jeżeli będę miał problemy - to tylko dr. Maciej. Szczerze polecam wszystkim.

Maciek, dr. Wyskiel.
Ma fach w ręku.
Rwanie zębów to nie tylko Jego specjalność.
Leczyłem u Niego uzębienie kilka lat temu.
Dzięki Jego profesce mam na razie spokój.
Jeżeli będę miał problemy - to tylko dr. Maciej.
Szczerze polecam wszystkim.

Polecam z czystym sumieniem, usuwanie zębów nic nie boli 😁 Pan doktor jest miły i rzetelny.. Ma świetne podejście do pacjenta..

Super, polecam, miły i profesjonalny Pan Doktor, ja już 3 ósemki u niego wyrwałam. Jak będę miała potrzebę wyrwać czwartą to tylko u niego. Naprawdę umie wyrywać zęby.

Pan doktor w profesjonalny sposób wyrywa zeby, nie poszlabym już do żadnego tylko do Pana doktora jeśli mam wyrwać zęba.Profesjonalista najlepszy lekarz w Starachowicach.Z całym szacunkiem dla Pana doktora takich stomatologów to tylko szukać że świeca. Polecam wszystkim!!!!!!!

Usuwanie zęba u Pana Dr Wyskiela to "przyjemność". Strach mnie paraliżował ale zupełnie niepotrzebnie! Szybko, sprytnie, profesjonalnie, bez żadnego bólu!

Usuwanie zęba u Pana Dr Wyskiela to "przyjemność".

Zawodowiec tylko on podejmuje sie prawdziwego wyzwania zębom.Bardzo szybko zapomniesz o bólu.Najlepszy w Starachowicach.Polecam

Najlepszy stomatolog w Starachowicach i okolicy. Nie ma sobie równych. Nie tylko rwanie ale również leczenie na najwyższym poziomie. Naprawdę szczerze polecam.

Wspaniały fachowiec, doskonale leczy zęby, w gabinecie luzuje atmosferę. Jeśli chodzi o usuwanie zębów to nie znam lepszego. Usuwałem już 7 i 8 wrośniętą w policzek i naprawdę zero stresu i bólu, choć przy ekstrakcji 8 siedziałem na fotelu 40 min.;)

Wspaniały fachowiec, najlepszy stomatolog w Starachowicach. W 100 procentach profesjonalny. Ludzie jeśli musicie leczyć zęby to tylko do niego.

Doskonały fachowiec i profesjonalista. Nie wiem jak z leczeniem, ale rwanie u tego Pana to czysta przyjemność.