dr hab. n. med. Maciej Zaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Angiolog

panie profesorze;gratuluję miłości zawodu chirurga i nie tylko ; obyśmy mieli więcej takich lekarzy, wspaniałe ręce które robią udane operacje a kultura osobista tworzy wspaniały zespół współpracowników-lekarzy i pielęgniarski.dziękujemy;starzy schorowani pacjenci-których inni nie chcieli leczyć-bo się już nie oplaca- za póżno ,a pan przywraca do zdrowia.słyszałam i doświatczylam w euromedicu.maria emerytka-służba zdrowia

SPRZEDAM OPLA. - - - - - - - - - - - -

SPRZEDAM OPLA.

W wieku 19 lat poszłam do pana doktora z nawracającym obrzękiem śródstopia, diagnoza: pewnie ugryzł mnie robaczek i dlatego noga mi puchnie, jak w lato nie mogę założyć żadnego buta, to mam chodzić bez. Wizyta trwała 3 minuty. Teraz mam lat 23 i obrzęk limfatyczny obu kończyn dolnych. Ale na szczęście trafiłam na dobrego lekarza i wreszcie się leczę.

Swietny specjalista, kompetentny, wspanialy chirurg, zyczliwy, szybko odnajduje problem, widac ze ma duza wiedze!!! jak najbardziej polecam!

jak najbardziej polecam!

Jestem bardzo rozczarowana, liczyłam na fachową pomoc ze strony Pana Profesora. Jedyne, co mi polecił to noszenie rajstop uciskowych po dwóch operacjach, co uważam za mocno niepoważne. Nie zlecił wykonania żadnych badań, nie przepisał leków. Niepotrzebnie wydane pieniądze.