lekarz Maciej Żelawski

Godny polecenia Doktor. Trafiłem z bolącą stopa od wielu miesięcy. Krótko mówiąc już po problemie:) Polecam!!!

Jestem zadowolony z wizyty. Bardzo rzeczowo. Informacja pełna. Leczenie przebiegło szybko i bez bólu.

Leczę się u doktora Żelawskiego na NFZ. Jest to lekarz bardzo profesjonalny, poważnie traktujący pacjentów. Dr Żelawski odpowiada rzeczowo na każde pytanie dotyczące choroby i wyjaśnia przebieg leczenia. Jest to lekarz godny polecenia.

Nie polecam, brakuje wiedzy, doswiaczenia, bram umiejętności rozmawiania z pacjentem, wizyta nic nie dała i musiałem szukac innego lekarza, stracony dzień w przychodni, pan doktor spóznil się do pracy 3 godziny i nawet nie przeprosil.Zero kultury.