lekarz Maciej Żerebecki

Psychiatra

Pan doktor Maciej to fantastyczny lekarz ale przede wszystkim człowiek. Zawsze wysłucha, porozmawia i dopasuje leki. Człowiek wychodzi z gabinetu jakby zdjął z pleców 20kg ciężar. Jeździmy do Pana doktora razem z moim transsynem. Wsparcie, delikatność, zrozumienie. Moje dziecko uważa, że to najlepszy specjalista z jakim miało styczność. Polecamy szczerze, tak dorosłym jak i dzieciom czy młodzieży. Dziękujemy za wszystko :)

Bardzo doby, konkretny, zdecydowany lekarz. Znający doskonale psychikę pacjenta, dokładny wywiad, trafnie dobiera leki, poświęca czas pacjentowi, nie zbywa po 5 minutach. Pomógł mi wyjść z depresji. Polecam gorąco!

bardzo bobry ma ludzie podejście do pacjenta miły wyrozumiały solidny dokładny rzetelny godny zaufania bardzo go polecam

bardzo bobry ma ludzie podejście do pacjenta miły wyrozumiały solidny dokładny
rzetelny godny zaufania bardzo go polecam

Świetny specjalista, leczenie psychiatryczne pojmuje całościowo co nie jest zawsze oczywiste u innych psychiatrów. Zdecydowanie godny polecenia. Jedynym mankamentem jest jego słaba "dostępność" dużo wcześniej trzeba umówić się na wizytę

Bardzo dobry lekarz przy tym bardzo miły, cierpliwy i życzliwy. Polecam

Bardzo dobry lekarz przy tym bardzo miły, cierpliwy i życzliwy. Polecam

Godny zaufania ! Kompetentny wytłumaczy jak polega leczenie i jak podawac leki aby się nie uzależnić .

Wspaniały Lekarz, polecam wszystkim długotrwały wywiad bardzo szczegółowy, nie ma czasu na sentymenty, zalecenia bardzo fachowe

Polecam zdecydowanie wizytę u tego lekarza. Jest kompetentny i uprzejmy.

Polecam zdecydowanie wizytę u tego lekarza. Jest kompetentny i uprzejmy.

Kompetentny, wzbudzający zaufanie,dobry diagnosta.Posiada dobre fluidy i wrażliwość dla pacjentów tak rzadko u innych spotykaną.

Kompetentny, wzbudzający zaufanie,dobry diagnosta.Posiada
dobre fluidy i wrażliwość dla pacjentów tak rzadko u innych spotykaną.

bardzo dobry lekarz.poprostu życiowy. lubiący swoja pracę . polecam. podnosi na duchu i ma badzo pozytywna energię, co udziela sie pacjetom. i o to chodzi!