Związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Poznaniu.

Związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Poznaniu.
W USA prowadził badania z zakresu neuropatii cukrzycowej, urazów nerwów obwodowych i zaburzeń mikrokrążenia.
Wprowadził w Polsce VAC-terapię (nowatorską metodę trudno gojących się ran) oraz technikę odbarczania nerwów w leczeniu neuropatii cukrzycowej.
Zabiegi i badania:
-całokształt zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej
-skleroterapia żylaków i pajączków naczyniowych
-operacje żylaków kończyn dolnych
-dostępy do hemod...

Pan Doktor jest świetnym specjalistą,od trzech lat jestem jego pacjentką i złego słowa nie mogę powiedzieć, wręcz przeciwnie jest wspaniałym człowiekiem z dużym doświadczeniem, zawsze chętnie służy pomocą, konkretny,uprzejmy,miły, ma dobre podejście do pacjentów dlatego jest lubiany przez nich. Swoją postawą wzbudził moje zaufanie, a z reguły do końca nie ufam lekarzom. Choruję od bardzo dawna i mam kontakt na co dzień z różnymi lekarzami, dlatego mam porównanie, z czystym sumieniem mogę powiedzieć że takiego dobrego i doświadczonego chirurga naczyniowego jak dr. Zieliński nie spotkałam , dlatego szczerze polecam. Z wszystkich zabiegów operacyjnych które przeprowadził u mnie, a było ich kilka{ostatni 6.10.14r.przetoka} byłam bardzo zadowolona. Wiem ile serca i trudu wkłada w swoją pracę za co bardzo mu dziękuję. Wszystkim życzę żeby spotykali na swojej drodze takich wspaniałych lekarzy z powołania jak pan doktor, gotowych nieść pomoc potrzebującym pacjentom. Pacjentka Agnieszka Konieczna.

Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem i doskonałym specjalistą. Zoperował moje żylaki i zrobił na mnie wielkie wrażenie. Nigdy jeszcze nie spotkałam specjalisty o tak kompleksowej wiedzy, umiejętnościach oraz życzliwości. Cały proces leczenia, począwszy od pierwszej konsultacji, przez operację po opiekę podczas rehabilitacji przebiegł bez zarzutu. Pan Doktor jest doskonałym operatorem! Jestem zachwycona z efektów, po operacji nie ma śladów, żylaki zniknęły a ja czuję się doskonale. Znów mogę chodzić w krótkich spódniczkach. Polecam dr Zielińskiego. Maria G.

Maria G.

Bardzo miły i kontaktowy lekarz. Wytłumaczy, poświęci czas dla rodziny. Ratował mojego tatę i można było liczyć na dokładną informację o stanie zdrowia

ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ CO DO UMIEJĘTNOŚCI I KUNSZTU W SWEJ SPECJALIZACJI POLECAM!!!!!!!!! PACJENT KRZYSZTOF GAJEWSKI

PACJENT
KRZYSZTOF GAJEWSKI

Pan doktor uratował życie mojemu mężowi; naprawił błędy poprzedników z ulicy Szwajcarskiej. Złoty człowiek, złote ręce, pełna fachowość.Bardzo mu dziękuje, modlitwa moja będzie Mu towarzyszyć do końca moich dni

Fachowo podchodzi do sprawy, bardzo pomocny, uprzejmy, doświadczony. polecam

Fachowo podchodzi do sprawy, bardzo pomocny, uprzejmy, doświadczony. polecam

Dr.Maciej Zieliński-spełnienie marzeń o najlepszym lekarzu pod słońcem:)uratował mojego tatę i fachowo zajął się moim mężem,ja i cała moja rodzina jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Jego wiedzy i podejścia do pacjenta.Zawsze i wszędzie będę dr Zielińskiego wszystkim polecać.Złoty człowiek,złote ręce,złota dusza:))) Karolcia:)

Karolcia:)

Trafiłam do dr Zielińskiego z polecenia i jestem bardzo zadowolona z jego opieki lekarskiej.Fachowe i kompleksowe podejście do roblemu zdrowotnego.Pry tym osoba niezwykle sympatyczna o dużej kuturze osobistej.Poleciłam dr innym osobom,które podzieliły moje zdanie.Serdecznie polecam tego lekarza! Maria

Dr Maciej Zieliński to znakomity lekarz i dobry człowiek - uratował mi życie. Każdemu potrzebującemu życzę aby mógł trafić właśnie do niego. Włodzimierz Koźma

super lekarz, bezinteresowny otwarty . chetny do pomocy

super lekarz, bezinteresowny otwarty . chetny do pomocy

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15