dr n. med. Maciej Zielińskidr n. med. Maciej Zieliński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Maciej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Poznaniu.

Związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Poznaniu.
W USA prowadził badania z zakresu neuropatii cukrzycowej, urazów nerwów obwodowych i zaburzeń mikrokrążenia.
Wprowadził w Polsce VAC-terapię (nowatorską metodę trudno gojących się ran) oraz technikę odbarczania nerwów w leczeniu neuropatii cukrzycowej.
Zabiegi i badania:
-całokształt zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej
-skleroterapia żylaków i pajączków naczyniowych
-operacje żylaków kończyn dolnych
-dostępy do hemodializ
-USG doppler

Dzisiaj byłam u Pana dr. Zielińskiego z mamą na wizycie i przyznaję z czystym sercem że jest to wspaniały specjalista ze spokojem zapoznał się z wynikami wszystko wytłumaczył bardzo ciepły i życzliwy człowiek z dużą wiedzą świetny kontakt z pacjentem. Polecam wszystkim dr.Macieja

kompetentny ,uprzejmy, same plusy,, polecam ,godny zaufania ,przyjazny gabinet .bardzo pomocny,dobry kontakt z pacjentem ,

Po dzisiejszej wizycie okazało sie że operacje. ktora byly w 2010 i 2014 udały się fantastycznie , co potwierdziło dzisiejsze badanie Kochany człowiek dr.Maciej, który uratował mi życie Wszystkim gorąco polecam!!!!:-)))

Kochany człowiek dr.Maciej, który uratował mi życie
Wszystkim gorąco polecam!!!!:-)))

Świetny fachowiec i dobry człowiek. Jego rozległa wiedza, daleko wykraczająca poza specjalizację robi wrażenie. Bez pośpiechu odpowiada na każde pytanie pacjenta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafi postawić prawidłową diagnozę i zaproponować najodpowiedniejszą metodę leczenia. Doskonałe umiejętności operacyjne. Gorąco polecam.

Bardzo dobry specjalista. Wspaniały lekarz,wszystko dokładnie tłumaczy. Świetny kontakt z pacjentem, a co najważniejsze trafna diagnoza i dwie udane operacje żylaków kończyn dolnych. Dziękuję Doktorze :)

Bardzo dobry specjalista.
Wspaniały lekarz,wszystko dokładnie tłumaczy.
Dziękuję Doktorze :)

Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem i doskonałym specjalistą. Zoperował moje żylaki i zrobił na mnie wielkie wrażenie. Nigdy jeszcze nie spotkałam specjalisty o tak kompleksowej wiedzy, umiejętnościach oraz życzliwości. Cały proces leczenia, począwszy od pierwszej konsultacji, przez operację po opiekę podczas rehabilitacji przebiegł bez zarzutu. Pan Doktor jest doskonałym operatorem! Jestem zachwycona z efektów, po operacji nie ma śladów, żylaki zniknęły a ja czuję się doskonale. Znów mogę chodzić w krótkich spódniczkach. Polecam dr Zielińskiego. Maria G.

Maria G.

Pan Doktor jest świetnym specjalistą,od trzech lat jestem jego pacjentką i złego słowa nie mogę powiedzieć, wręcz przeciwnie jest wspaniałym człowiekiem z dużym doświadczeniem, zawsze chętnie służy pomocą, konkretny,uprzejmy,miły, ma dobre podejście do pacjentów dlatego jest lubiany przez nich. Swoją postawą wzbudził moje zaufanie, a z reguły do końca nie ufam lekarzom. Choruję od bardzo dawna i mam kontakt na co dzień z różnymi lekarzami, dlatego mam porównanie, z czystym sumieniem mogę powiedzieć że takiego dobrego i doświadczonego chirurga naczyniowego jak dr. Zieliński nie spotkałam , dlatego szczerze polecam. Z wszystkich zabiegów operacyjnych które przeprowadził u mnie, a było ich kilka{ostatni 6.10.14r.przetoka} byłam bardzo zadowolona. Wiem ile serca i trudu wkłada w swoją pracę za co bardzo mu dziękuję. Wszystkim życzę żeby spotykali na swojej drodze takich wspaniałych lekarzy z powołania jak pan doktor, gotowych nieść pomoc potrzebującym pacjentom. Pacjentka Agnieszka Konieczna.

Bardzo miły i kontaktowy lekarz. Wytłumaczy, poświęci czas dla rodziny. Ratował mojego tatę i można było liczyć na dokładną informację o stanie zdrowia

ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ CO DO UMIEJĘTNOŚCI I KUNSZTU W SWEJ SPECJALIZACJI POLECAM!!!!!!!!! PACJENT KRZYSZTOF GAJEWSKI

PACJENT
KRZYSZTOF GAJEWSKI