Pan doktor prowadził moje 2 ciąże. Najlepszy lekarz z powołania jakiego spotkałam. Zdecydowanie kompleksowe podejście. Patrzy na całego człowieka, potrafi uspokoić i dać poczucie bezpieczeństwa, co jest ważne zwłaszcza w pierwszej ciąży kiedy wszystko jest nowe. Poza tym kompetentny praktykujący specjalista. Poczucie humoru jak dla mnie w 10:) chociaż jak ktoś nie ma dystansu do siebie to może nie pasować.

Świetny człowiek i specjalista…! nic dodać nic ująć!! miły, uśmiechnięty i zawsze potrafi dodać otuchy gdy kobita badz dziewczyna tego potrzebuje!! Prowadziłam u niego ciążę i przyjechał gdy go potrzebowałam podczas porodu!! Gdy roniłam swoje drugie dziecko (we wczesnym stadium- miałam miec pierwsza wizytę u doktora za tydzień) również przy mnie był… Bardzo Panu dziękuję Panie Macieju ;)

Super Lekarz!!! Prowadzę u niego już trzecią ciążę i jestem mega zadowolona. Nie zamienię tego lekarza na żadnego innego.

Lekarz z sercem. Rzadko się dziś takich spotyka. Jest specjalistą nie tylko jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży. Jest też wsparciem i fachowcem w dużo trudniejszych sytuacjach. Pochodzę z małopolski i zazdroszczę Rudzie Śląskiej takiego lekarza, którego mam nadzieję jeszcze kiedyś spotkać w nieco radośniejszych okolicznościach.

Bardzo dobry lekarz. Taki lekarz to skarb, wszystko cierpliwie tłumaczy, odpowie na każde pytanie. Prowadził moją ciazę, 100% bezpieczeństwa. Panie Doktorze jeżeli Pan tutaj zagląda to pozdrowienia z Sosnowca ;)

Wyjątkowy lekarz! Chodziłam do niego całą ciążę i wiem że przy kolejnej też będę chodzić. Po cesarce czułam się bardzo dobrze i to dzieki panu doktorowi który zna się na swoim zawodzie a to nie jest normą w naszym kraju. Zero komplikacji i to jest najważniejsze

Polecam wszystkim kobietom Pana dr.Macieja Ziomka.Niesamowita intuicja.Super poczucie humoru.Potwierdzę poprzednią opinię Dr.House Godulskiego szpitala.Wizytę w gabinecie można porównać do spotkania z bardzo lubianym kumplem

świetny lekarz!! jestem Jego pacjętką już ponad 7lat, za nic w świecie nie zmieniłabym Go na innego lekarza; ma w pełni profesjonalne podejście do pacjentki, doba o komfort psychiczny - nigdy nie bagatelizuje zadnego z poruszonych problemów-od najdrobniejszych dolegliwości po większe; nie zostawia bez pełnej! i wyczerpującej odpowiedzi, do tego ma spokojne i uprzejme podejście, więc nie ma mowy o stresie; jest cierpliwy-nawet jak się Go zapytać o to samo przez 5 kolejnych wizyt (ja tak miała przy 1wszej ciąży -non-stop pytałam "ale czy na pewno..? ;)" to spokojnie i z uśmiechem udziela rzeczowej odpowiedzi. Przeszłam u niego zabieg, operacje, prowadził moją 1wszą ciążę a obecnie i drugą, i z czystym sumieniem polecam serdecznie tego lekarza!!

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza! Prowadził moją ciążę, na pierwszej wizycie dając nr telefonu powiedział "gdyby się coś działo niezależnie od pory to dzwoń, nie obrazę się ;)" Poczucie bezpieczeństwa przez 9 miesięcy. Niektórym może nie odpowiadać jego "specyficzne poczucie humoru" ale nie zmienia faktu że jest bardzo dobrym specjalistą.

Dziś miałem nie przyjemność go poznać. Człowiek ów na przekór innemu swojemu koledze nie przyjał mojej żony na zabieg cesarskiego cięcia, gdyż oficjalnie 38 tydzień ciąży to za wcześnie, a nie oficjalnie "tego to w planach na dzis nie było". Ponadto kazał jej się wypisać na podstawie formułki : wypisuje się na swojej własne życzenie ze szpitala wbrew zaleceniom lekarskim. Niestety podczas badań ani żonie ani mnie nie wspominał o zagrożeniu ciąży. Ciąża zgodnie z dokumentacją medyczną nie jest zagrożona. Stąd więc ten powód wpisu? Dobre pytanie dla NFZ.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Ruda Śląska"?

SPZOZ Lipa 3

Parkowa 4
Rybnik
ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski