lekarz Maciej Ziorko

2,4

nie rozumie tych zlych opini i dlaczego pisane anonmowo jezeli tak zle to pisze otwarcie nie mam nic do ukrycia ja jestem bardzo zadowolony pan doktor wszystko przed zabiegiem wytlumaczyl i zagieg wykonal prawidlowo i profesjonalnie jestem zadowolony i zaznaczam z nfz nie prywatnie polecam tego lekarza

Nie rozumiem wcześniejszych opinii. Po ich przeczytaniu obawiałam się wizyty z NFZ u Pana Doktora. Na szczęście lekarz okazał się bardzo kompetentny i życzliwy. Chętnie odpowiedział na moje pytania, wyjaśnił wszystkie wątpliwości i wskazał co robić dalej. Mam nadzieję, że inni lekarze z NFZ będą traktować pacjentów z podobnym profesjonalizmem.

Co to za lekarz? On pomaga? Nawet nie zobaczył nogi on przypuszcza ale nie jest pewny. Z wielką łaską odpowiada. Nie potrafi nic tylko siedzieć za biurkiem i grzeje jaja. Masakra niech zmieni stanowisko. Jeszcze prywatnie za sto zł wole dać bezdomnemu niż jemu. Oby Pana Bóg ukarał

Nie potrafił poświęcić 5min z NFZ mam przyjść prywatnie to pogadamy a moja noga nadaje się już do amputowania. Dziękuję panie ortopedo przesyłam w kopercie sto złotych.

Maciej Ziarko przyjmuje w Miasteczku Śl. Jestem pacjentką tego lekarza już od pewnego czasu. Jest to jeden z nielicznych lekarzy,który potrafi postawić trafną diagnozę i dokładnie czyta dokumentację medyczną, wyniki i poświęca swój cały czas pacjentowi jaki się należy. Przede wszystkim wysłuchuje pacjentów i jest to lekarz od którego jeszcze nie usłyszałam , ,,że co ja tu robię przecież są pacjenci bardziej schorowani, że chodzą o kulach. Nie, ten lekarz ma podejście do pacjenta i podchodzi do pacjenta jak człowiek. Polecam każdemu pacjentowi który ma ograniczoną sprawność ruchową. A to, że nie ma jeszcze tytułu nauk medycznych to w przypadku tego lekarza nie ma znaczenia, jest dobrym specjalistą w swojej dziedzinie godnym polecenia.

ZDECYDOWANIE NIEKOMPETENTNY LEKARZ TYMBARDZIEJ NIBY ORTOPEDA KTORY STWIERDZA USZKODZENIE WIEZADEL JEDNAK NIE WIE JAKIE TO USZKODZENIE NAWET NIE STARA SIE KIEROWAC NA ODPOWIEDNIE BADANIE LEKCEWAZY PACJENTA POPROSTU SZYNA GIPSOWA I DO DOMU KARYGODNE TO ZADEN LEKARZ A PANI KNYSOK ZASTEMPCZYNI DYREKTORA KTORA PRZYJMUJE SKARGI NA NIBY LEK: STWIERDZILA ZE ZROBIL WSZYSTKO CO POWINIEN MIMO ZE MAM UDOKUMENTOWANE NA PISMIE PO OPERACJACH KOLANA PO BADANIACH MR. TAKZE DYREKTOR SZPITALA PRZY STRZELCOW BYTOMSKICH GDZIE MIESCI SIE IZBA PRZYJEC BRONI POPIERA TAKICH NIBY LEKARZY I POCZYNANIA TEJ BESZCZELNEJ AROGANTKI KTORA MA SUMIENIU WIELE PACJENTEK SWEGO CZASU BYLO GLOSNO O TEJ OSOBIE NAWET W SADACH TOCZYLY SIE SPRAWY JAK KTOS TAKI MOZE JESZCZE PRACOWAC W SLUZBIE ZDROWIA NO ALE W POLSCE TO NORMALNE WSTYD IZBA PRZYJEC W CHORZOWIE SLYNIE Z PODOBNYCH PRZYPADKOW PRZYKRE JEDNAK ZE CI KTORYCH SPOTKALO TAKIE ZLEKCEWAZENIE W TYM MIEJSCU MOWIA O TYM ACZKOLWIEK NA TYM KONCZY SIE MOZE NIE WIEDZA CO ROBIC DALEJ LUB BOJA SIE PANI KNYSOK KTORA BESZCZELNIE NA POWITANIE KRZYCZY I GROZI NA PACJENTKE KTORA ODWAZY SIE ZLOZYC SKARGE NA TAKIEGO NIBY LEK. KTORY ZNISZCZYL ZDROWIE WSTYD ZENADA PODAJE MOJ ADRES PROSZE PISAC MOZE RAZEM ZROBIMY Z TYM PORZADEK slonko1954@o2.pl MAM ZAMIAR NAGLOSNIC MOJA SPRAWE W MEDIACH DZIEKUJE GITA Z CHORZOWA

Ten lekarz stwierdzil uszkodzenie wiezadel jednak ewidentnie zaniedbal dany przypadek Powinien byl wezwac kolege adekwatnego do danego przypadku lub skierowac mnie na MR czy na odzial ortopedyczny Dlatego ze wiezadla moga byc naderwane lub zerwane co wymaga leczenia operacyjnego wtedy tego nie wiedzialam Skierowal mnie na RTG stawu kolanowego szyna gipsowa i do domu odeslano mnie Jak po kiku tygodniach okazalo sie obydwie lakotki byly wrecz rozkawalkowane Wiec takze nie podlega to pod blad lekarski a ewidentne zaniedbanie zlekcewazenie pacjenta To ma byc lekarz WSTYD zniszczyl mi zdrowie i nie zostawie tego tak Izba przyjec w tym szpitalu Chorzowie slynie z takich przypadkow