lek. med. Magda Kaczor

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

1,5

Wykształcenie:

Wykształcenie:
Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji w psychiatrii dzieci i młodzieży, pracuje jako lekarz rezydent w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii.
Doświadczenie zawodowe:
Dwuletnie doświadczenie w pracy w zawodzie w Wielkiej Brytanii. 4-miesięczny staż psychiatryczny w Oxfordshire and Buckinghamshire Mental Health Trust.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży.

Osoba dziwna jak na psychiatrę dziecięcego. W kontakcie sarkastyczna, epatująca swoją wyższością, mam wrażenie, że zupełnie nie słuchająca, co się do niej mówi, nastawiona na wtłoczenie pacjenta w jakieś swoje ramy. Nie pomogła, na szczęście dużo też nie napsuła.

Niestety efekt spotkania z panią doktor jest dla mnie bardzo rozczarowujący, pomimo moich dużych oczekiwań i dobrego wrażenia po pierwszej wizycie. Schematyczne myślenie i dopasowywanie objawów do własnego punktu widzenia, zero podejścia niestandardowego, którego wymaga dziecko z chorobą rzadką.