lekarz Magda Marek-Safiejko

Urolog

1,8

Widzę, że nie wyszło Pani na urologii więc stara się Pani działać w dziedzinie dermatologii. Jednak niestety, ale i w tej dziedzinie nie widzę możliwości dalszej pracy. Po 5 dniach w szpitalu pod opieką danej Pani nie postawiono diagnozy ani nie podjęto żadnego leczenia, a jeśli chodzi o badania to zleciła łaskawie krew i mocz. Na koniec nie udzieliła mi żadnych informacji o stanie zdrowia i dalszym leczeniu, zbywając moją osobę odesłała mnie do innej poradni.

Pani doktor ,przyjęła mnie na "ostrym" ,trafne rozpoznanie ,szybko,merytorycznie i rzeczowo ,dzięki jej dobrym decyzjom z moim zdrowiem wszystko w porządku (dziękuję!)Życzę jej tylko więcej wiary w siebie i mniej konsultacji ze "starszyzną" . Szczerze polecam !

Niestety mi nie potrafiła pomóc, pomimo, że prostatę badała mi trzy razy z rzędu. W tym fachu potrzebne jest zdecydowanie i doświadczenie.

Pani doktor robi wielkie oczy i pacjent czeka końca jej dyżuru.:-( strach przed przełożonymi i brak zdecydowania

Zaawansowany nowotwór pęcherza moczowego, wodonercze, zapalenie prostaty, ból w węzłach chlonnych "pani doktor" odsyła z izby do domu z receptami.