lekarz Magdalena Anysz-Niska

Z całego serca nie polecam.. przyszłam z prośbą o konsultacje której nie otrzymałam.. zero jakichkolwiek badań. Pani doktor bardzo nieprzyjemna, na zadawane pytania odpowiadała chamsko. Najgorszy specjalista u którego miałam okazję odbyć wizytę.

Skorzystałam z usług p. Anysz-Niskiej aby określić moją wadę wzroku. Od młodości mam astygmatyzm i chciałam pójść na badania aby wyrobić sobie nowe okulary, gdyż zauważyłam pogorszenie widzenia w dalszych odległościach. Poszłam więc do optyka wyrobić okulary z recepty, ale jakie było moje zdziwienie, gdy widziałam gorzej niż w obecnych okularach! Niestety zaufałam okulistce i nie spojrzałam na to jaką receptę mi wystawiła (a ja niestety nie pamiętałam obecnej wady). Po przyjściu do domu odnalazłam stare recepty i okazało się, że okulistka przepisała mi receptę którą dostałam 8 lat temu! Na prawdę nie polecam, zmarnowałam swój czas, pieniądze na wyrobienie okularów, a także musiałam szukać innego okulisty wyrabiając je ponownie. Jest to dla mnie zupełnie niezrozumiałe jak można przepisać receptę otrzymaną 8 lat temu. Badanie było zrobione bardzo pobieżnie, nie zaufam już następnym razem.

Oceniam po dwóch wizytach w krótkim odstępie czasu. Pani doktor w kontakcie z pacjentem bardzo zachowawcza. Na zadawane pytania odpowiada z irytacją i złością. Mruczy pod nosem pod adresem pacjenta jakby go nie było, wygłaszając przy tym niegrzeczne uwagi. Nie omawia przeprowadzonych badań w gabinecie, jak i zleconych poza nim (rezonans, pole widzenia). W rozmowie ze mną podniosła głos artykułując zdanie „jak się pani nie podoba to proszę zmienić lekarza!” Absolutnie nie dowiedziałam się niczego na wizycie. Wykrzyczała za to, że mam astygmatyzm i i gdzie mam okulary?! O czym nie wiedziałam wcześniej ale też nie dowiedziałam się na wizycie. Dr zleciła mi badania wykluczające poważną chorobę i nie pozwoliła na zadawanie pytań w tym aspekcie podnosząc głos. Wyszłam z wizyty z kolejnym zleconym badaniem. Jakież było moje zdziwienie kiedy na Internetowym Koncie Pacjenta po kilku dniach zobaczyłam receptę na krople do oczu. Nie zostałam poinformowana o fakcie wystawienia recepty, instrukcji podawania 3 odrębnych leków, ani na co konkretnie zostały wypisane. Przez tydzień próbowałam wyjaśnić zaistaniałą sytuację, i jak się okazało były to leki wypisane dla innego pacjenta, nie dla mnie.
Nie polecam. Szkoda czasu, szkoda pieniędzy na kolejne coraz bardziej kosztowne badania. Wystarczyła jedna wizyta u specjalisty wysokiej klasy aby wykluczyć najgorsze z możliwych oraz wszystko dokładnie wyjaśnić i odpowiedzieć na nurtujące pytania podszyte strachem.