lekarz Magdalena Babińska

Lekarz rodzinny

Lekarka nie tylko miła, uprzejma i cierpliwa, ale przede wszystkim wnikliwa, kompetentna i uważna. Poleciłam ją moim dorosłym dzieciom, polecam znajomym. Po latach wszyscy mamy przekonanie, że nasze zdrowie jest w dobrych rękach.

U Pani Doktor leczę się już od lat. Do jakiegoś momentu byłam leczona głównie antybiotykami i wysyłana na zwolnienia lekarskie. Jednakże kiedy zaczęłam mieć poważne problemy zdrowotne to już nie wystarczało. Pani Doktor pomimo, iż sobie nie radzi z moimi problemami jest bardzo oszczędna z kierowaniem mnie na jakikolwiek badania, jak również do specjalistów. Odnoszę wrażenie, że chciałaby abym zrezygnowała z Jej usług - za dużo problemów, i to co się dzieje z moim organizmem przerasta Jej możliwości. Natomiast leczenie mnie antybiotykami już nie wystarcza. Być może ma swoich ulubionych pacjentów, którym poświęca więcej czasu i uwagi.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz pierwszego kontaktu. Bardzo uprzejma Pani, traktująca pacjenta z uwagą i szacunkiem. Od wielu lat bywam u Pani Doktor z wszelkimi problemami zdrowotnymi i nigdy się nie zawiodłem. Raz zresztą uratowała mi życie, po tym jak inny lekarz zdiagnozował mi odmę opłucnową, jako zapalenie oskrzeli.

Jest to mój lekarz tzw. rodzinny. Nie spotkałam nigdy tak miłej, uprzejmej i kompetentnej pani doktor. Zawsze tłumaczy dokładnie chorobę i objaśnia działanie leków. Polecam ją wszystkim znajomym.

Wspaniały lekarz,rzetelnie kieruje do konkretnego specjalisty w razie podjerzenia choroby .Polecam

Świetny lekarz. W Sopocie na pewno najlepszy.

Świetny lekarz. W Sopocie na pewno najlepszy.

Bardzo miła i kompetentna Pani lekarz. Byłam już drugi raz u tej Pani i jej diagnoza była poprawna. Polecam

Bardzo miła i kompetentna Pani lekarz. Byłam już drugi raz u tej
Pani i jej diagnoza była poprawna. Polecam

Lekarka przepisała mi leki na alergię, gdy przyszedłem z anginą! Zapomniała postawić pieczątkę na recepcie, co zaowocowało brakiem zniżek w aptece. Pseudo-lekarz, zdecydowanie odradzam.