lekarz Magdalena Bacz-Malinowska

Dermatolog

Jeszce nigdy nie spotkałam lekarza z takim podejściem do pacjenta a mam już 60 lat i parę wizyt u lekarzy różnych specjalności za sobą .Wiedza ,kompetencje i traktowanie pacjenta jak człowieka a nie jak zło konieczne , na którym się wyłącznie zarabia .Szkoda ,że nie wszyscy lekarze tacy są .Skuteczność leczenia bez zarzutu .

Jeszce nigdy nie spotkałam lekarza z takim podejściem do pacjenta

Ja jestem zadowolona bardzo z wizyty u Pani doktor , jest konkretnym lekarzem, twarz mam wyleczoną i z tego bardzo się ciesze. Dba o pacjenta a to jest ważne . Naprawdę znakomity specjalista .

specjalistka godna polecenia, pomogła mi juz nie raz, swoich znajomych wysyłam tylko do niej

polecam tego lekarza! leczyłam trądzik kilka lat, zanim trafiłam do gabinetu Dr Bacz-Malinowskiej...i w końcu się udało :) Pozdrawiam M.

Pozdrawiam M.

Świetny lekarz, bardzo mi ta Pani pomogła, dzięki niej mam piękną cerę.

Świetny lekarz, bardzo mi ta Pani pomogła, dzięki niej mam piękną cerę.

Poszłam do tej Pani Dr z nadzieją że jest rzeczywiście specjalistką w dziedzinie trądziku.. niestety jej standard to izotek czyli polecieć na łatwiznę.. Kobieta sprawia wrażenie osoby, która pierwszy raz widzi chorą skórę!! Odradzam, chyba że jesteście zdecydowani na Izotek ale ten lek przepisze wam każdy lekarz z NFZ i poco płacić jeszcze za wizytę..

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny