dr hab. n. med. Magdalena Baśkiewicz-Hałasadr hab. n. med. Magdalena Baśkiewicz-Hałasa - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Magdalena Baśkiewicz-Hałasa

Dermatolog

Ukończyła studia medyczne na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2000 roku. Staż specjalizacyjny z dermatologii i wenerologii realizowała w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PAM. W 2007 roku po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego rozpoczęła działalność dermatologiczną w gabinecie Der-Med w Szczecinie. Od 2012 roku przyjmuje również w Choszcznie.

Magdalena Baśkiewicz-Hałasa od 2005 roku jest adiunktem w Zakładzie Patologii Ogólnej PUM, gdzie zrealizowała rozprawę habilitacyjną pt. „Optymalizacja wytwarzania mieszanego chimeryzmu po przeszczepieniu komórek macierzystych szpiku kostnego oraz rola tego zjawiska w indukcji tolerancji względem allogenicznego płata skórnego w modelu mysim.”.

Jako lekarz dermatolog i wenerolog leczy choroby z zakresu swojej dziedziny. Zajmuje się zarówno dorosłymi, jak i dziećmi. Szczególnie interesują ją choroby włosów i paznokci, a także zastosowanie dermoskopii jako metody diagnostycznej nie tylko zmian barwnikowych (znamiona, czerniak) ale również zmian niebarwnikowych i zapalnych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i International Dermoscopy Society. W ramach poszerzania wiedzy uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach z zakresu swojej specjalizacji.

W 2011 r. Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Der-Med Magdalena Baśkiewicz-Hałasa otrzymała certyfikat Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie.

Chciałbym polecić Panią wszystkim pacjentom z problemami trądzikowymi. Udało się wyleczyć trądzik u mnie szybko i skutecznie, bez nawrotów - bardzo dziękuję!

Byłem u tej Pani kilka miesięcy temu z problemem, przy którym inni dermatolodzy rozkładali ręce, teraz widzę pozytywne efekty prowadzonego leczenia, więc bardzo polecam!

Pani bardzo uprzejma z dobrym podejściem do pacjenta. Przepisane leki i diagnoza okazała się zbawieniem dla mojego problemu. Moim zdaniem czuć, że pani ma wiedzę i doświadczenie, jedynie wydawało mi się, że wizyta była troszkę za krótka.

Nie rozumiem wystawionych tutaj negatywnych opinii o Pani doktor Baśkiewicz-Hałasa... Pani doktor jest bardzo miła i rzeczowa, do mojego dosyć wstydliwego problemu podeszła z pełnym profesjonalizmem - na wizycie w gabinecie czułem się bardzo komfortowo, co jest bardzo dużym plusem, gdyż wcześniej trafiałem na lekarzy, po których miałem mieszane uczucia. Tutaj trochę tak "domowo" - bez stresu... Po diagnozie - od razu podjęte leczenie, Pani doktor wytłumaczyła na czym będzie polegać terapia i jakie leki zostaną mi przepisane. Wrzucam ocenę 5/5 gwiazdek, gdyż jestem zdziwiony tymi opiniami, poza tym nie mam powodu by wystawiać mniej :-)

Przetestowałam na sobie kilkanaście dermokosmetyków i kilka ciężkich leków u tej lekarki, lecz nic nie pomogło w tradziku i łzs... Po ponad roku postanowilam przestaćchodzic do Hałasy, jestem w trakcie szukania innego dermatologa, bardziej doswiadczonego

Witam. Byłam u tej Pani doktor i nie polecam!!!Dla mnie to naciaga na wizyty.Badala moja skórę i nie rozpoznala się a kazała przyjeżdżać co 3 miesiące. Dobrze ze trafiłam na dobrego lekarza, który postawił trafna diagnozę i już jestem po zabiegu i po wyniku.Gdybym sobie jeździła na kontrole co 3 miesiące to bym stracila pieniądze i niestety życie!!!Polecam dermatologa na Golecinie i na kasę chorych. A Pani Doktor jak się nie zna to niech odsyła do innych specjalistów!!!