dr n. med. Magdalena Baśkiewicz-Hałasa

3,3
2,3
3,3
1,7

bardzo mila, poswieca czas, jednak na mnie jej leczenie nie pomoglo :(( sama powiedziala ze nie wie juz jak mi pomoc bo nie ma innych lekow niz te ktore bralem, a nie dzialaly

Przetestowałam na sobie kilkanaście dermokosmetyków i kilka ciężkich leków u tej lekarki, lecz nic nie pomogło w tradziku i łzs... Po ponad roku postanowilam przestaćchodzic do Hałasy, jestem w trakcie szukania innego dermatologa, bardziej doswiadczonego

Witam. Byłam u tej Pani doktor i nie polecam!!!Dla mnie to naciaga na wizyty.Badala moja skórę i nie rozpoznala się a kazała przyjeżdżać co 3 miesiące. Dobrze ze trafiłam na dobrego lekarza, który postawił trafna diagnozę i już jestem po zabiegu i po wyniku.Gdybym sobie jeździła na kontrole co 3 miesiące to bym stracila pieniądze i niestety życie!!!Polecam dermatologa na Golecinie i na kasę chorych. A Pani Doktor jak się nie zna to niech odsyła do innych specjalistów!!!