lekarz Magdalena Batorzyńska-Milach

Laryngolog dziecięcy

3,6

zgadzam się z opinią,że miła to nie jest-skuteczność leczenia różnie-leki za silne-

Polecam z czystym sumieniem, chodze do Pani Doktor z synkiem juz od dluzszego czasu, za kazdym razem leczy go szybko i skutecznie. Synek w koncu nie drze sie na wizytach tak jak u innych lekarzy ;)

nie mogłam lepiej trafić. pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, szybko i skutecznie wyleczyła moją córkę. byłam wcześniej u innych specjalistów, ale dopiero pani doktor pomogła jej skutecznie.

Witam. Pani doktor jest kompetentnym lekarzem ale jeżeli chodzi o uprzejmość to poniżej krytyki. My jesteśmy dla nich a oni dla swoich pacjentów. Jeżeli Pani doktor nie lubi ludzi to po co ich leczy? A może tylko dlatego, że lubi swoją pracę? Też może tak być. Nie uprzejma i tyle.

pełen profesjonalizm. polecam z całego serca. oby więcej takich lekarzy!!!

pełen profesjonalizm. polecam z całego serca. oby więcej takich lekarzy!!!