lekarz Magdalena Batorzyńska-Milach

Laryngolog dziecięcy

Niemiła, arogancka, nieprzyjemna. Czas poświęcony pacjentowi mniej niż 30 sekund (w szpitalu na borowskiej) !!! Dziwi się że dziecko płacze, nie przekazuje żadnych informacji rodzicowi, wszystko trzeba z niej wyciągać a i z tym jest ogromny problem. Pani "doktor" sprawia wrażenie, jakby pracowała za karę i jakby była do tego zmuszona. A mogła przecież iść do zawodówki .... Odradzam wszystkim !!!

Odradzam wszystkim !!!

Pani Doktor leczyła prywatnie moją córkę przez 3 miesiące... Córeczka była leczona 2x w Szpitalu na Borowskiej, i kilka razy była na wizytach prywatnych.... Bardzo sobie ceniłam Panią Doktor...niestety do czasu, ponieważ moje dziecko wybrało 11 antybiotyków....Pani Dktor nie widziała ratunku ( to moje zdanie) dla niej więc napisała mi smsa,że jest na L4...później że nie ma wolnych miejsc...a kiedy zapytałam czy nie chce już dalej nas leczyć to nic nie odpisała....więc dała do zrozumienia że mam zmienić specjalistę.... Dodam, że dziecko non stop choruje na ropne zapalenie uszu....spowodowane pneumokokiem! ...

Dodam, że dziecko non stop choruje na ropne zapalenie uszu....spowodowane pneumokokiem! Pani Doktor na pewno chciała nam pomóc i wierzę w to że chciała wyleczyć mi dziecko, ale kiedy wybrała 11 antybiotyków (ma 11 miesięcy) w przeciągu 3 miesięcy .... i Pani Doktor zobaczyła że antybiotyki to jednak nie cukierki!!!!!! olała mnie i moje dziecko, zostawiając na pastwę losu! Ma w nosie moje 80zł na Moniuszki, woli brać 140zł na Szybkiej we Wro.... zostawię to bez komentarza!! NIE POLECAM, ponieważ Pani doktor leczy tylko pacjentów z "lekkimi" chorobami , czyli z chorobami które z łatwością wyleczyć!

Polecam panią laryngolog, gdyż jest specjalistką w swojej dziedzinie, potrafi pomóc również w problemach pediatrycznych. Konkretna, nie eksperymentuje. Wiele lat chodziłam z dziećmi po niekompetentnych lekarzach, w tym "pustych pediatrach" którzy myślą, że są od wszystkiego a w efekcie do niczego. Wiem, że doświadczenie i wiedza kosztuje, ale warto - to się zwraca w efekcie kilkakrotnie. Serdecznie polecam i dziękuję jej za wsparcie.

zgadzam się z opinią,że miła to nie jest-skuteczność leczenia różnie-leki za silne-

Witam. Pani doktor jest kompetentnym lekarzem ale jeżeli chodzi o uprzejmość to poniżej krytyki. My jesteśmy dla nich a oni dla swoich pacjentów. Jeżeli Pani doktor nie lubi ludzi to po co ich leczy? A może tylko dlatego, że lubi swoją pracę? Też może tak być. Nie uprzejma i tyle.

polecam Pania DOKTOR. pomogla naszemu synkowi, którego pediatrzy niestety nie umieli wyleczyc

PANI DOKTOR JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM ŚWIETNIE SIĘ ZNA NA TYM CO ROBI I JEJ LECZENIE JEST BARDZO SKUTECZNA.NASZ MAŁY SYNEK CZĘSTO CHORUJE NA ZAPALENIE KRTANI I STRASZNIE KASŁA I NIE MOŻE ZŁAPAĆ ODDECHU JEZDZILIŚMY PO RÓŻNYCH LEKARZACH ALE NIC NIE POMAGAŁO NAWET STERYDY.NIE WIEDZIAŁAM CO JUŻ ROBIĆ WIĘC USIADŁAM PRZED KOMPUTEREM I SZUKAŁAM AŻ ZNALAZŁAM .JESTEM BARDZO ZADOWOLONA .TAKI LEKARZ TO SKARB!!! WSZYSTKIM POLECAM !!!

nie będe się rozpisywała powiem krótko kazdemu polecam panią doktor!świetny lekarz!

Pani doktor jest profesjonalnym lekarzem o bardzo dużej wiedzy medycznej, trafnie podaje leki, działanie jest natychmiastowe nawet u małych dzieci. Z uprzejmością jest róznie, ale przeciez nie o to tutaj chodzi. Jest lekarzem godnym polecenia!

Wiele zawdzięczam pani doktor. Kiedy moja 6 tygodniowa córeczka zachorowała na zap. ucha musiała być hospitalizowana, ponieważ nie mogła przyjmować antybiotyków doustnie. Nigdzie nie chcieli jej przyjąć bo brakowało miejsc w całym Wrocławiu,Pani doktor przyjęła córkę do siebie na oddział mimo problemów i zajęła się nią rewelacyjnie za co bardzo pani dziękuję.