Dwa lata temu została u mnie zdiagnozowana bulimia. Najpierw poszłam po sąsiedzku do prywatnej przychodni, ale przez 6 miesięcy nic się nie zmieniało. Znajomy polecił mi Magdę, mimo to, że przychodził do niej z innymi problemami. Stwierdziłam, że spróbuję i nie pożałowałam. Magda pracuje szybko. Ma swój plan i pilnowała, abym z sesji na sesję coś robiła. Zawsze musiałam przedstawiać konkrety. To mnie bardzo mobilizowało do pracy nad sobą. Nie było presji, ale jakoś wiedziałam, że wypada "odrabiać zadania". Efekty są prawie natychmiastowe, dlatego motywacja rośnie...a jak spadała, to Magda umiała mi wytłumaczyć co mam poprawić. Nie wymiotowałam od 8 miesięcy :)

Trafiłam do Magdy Boniuk z nerwicą natręctw. To był nawrót choroby, po leczeniu farmakologicznym. Tym razem nie chciałam już brać leków i koleżanka mi poleciła mi właśnie Magdę. W zasadzie pierwsze rezultaty były dużo szybciej niż się spodziewałam. Oczywiście nie wszystko szło gładko, ale miałam jednak wrażenie, że cały czas do przodu. To co dostałam od Magdy, oprócz profesjonalnych wskazówek ze spotkania na spotkanie jak sobie radzić, to przede wszystkim bardzo duże zrozumienie i ciepło. Z Magdą rozmawiałam jak z przyjaciółką, koleżanką od lat, która nie dość, że rozumie problem, ...

W zasadzie pierwsze rezultaty były dużo szybciej niż się spodziewałam. Oczywiście nie wszystko szło gładko, ale miałam jednak wrażenie, że cały czas do przodu. To co dostałam od Magdy, oprócz profesjonalnych wskazówek ze spotkania na spotkanie jak sobie radzić, to przede wszystkim bardzo duże zrozumienie i ciepło. Z Magdą rozmawiałam jak z przyjaciółką, koleżanką od lat, która nie dość, że rozumie problem, to jeszcze wie jak jemu zaradzić. Ze spotkania zawsze wychodziłam zadowolona i wzmocniona.

Do Magdy trafiłam wraz z narzeczonym jesienią ubiegłego roku. Narastające niezrozumienie w związku, wzajemne frustracje i nieodkurzone żale sprawiały, że coraz częsciej się kłociliśmy i zgubiliśmy nie wiadomo kiedy wspólne szczęscie, Na sesjach omówilismy wszystko to, co generowało złe emocje. Magda potrafiła zasugerować, gdzie może tkwić przyczyna danego konfliku, Dodatkowo zwróciła uwagę na rzeczy 'brakujące' w naszym związku, które w przyszłości mogłby zaowocować potencjalnym kryzysem i zagubieniem, Po kilku spotkaniach w relacji z narzeczonym zrobiło się lepiej i stopnionowo kryzys zaczął topnieć.Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Magdy. Polecamy Magdę, nietylko na tym portalu ale także swoim przyjaciołom z realnego świata :)

Jak trafiłam do Magdy byłam zrozpaczona. Faktycznie nic się nie działo i chyba w tym też był problem. Utknęłam w swoim życiu. Dzięki terapii ruszyłam. Na prawdę niewiele spotkań (nie więcej niż dziesięć) spowodowało, że jestem teraz w zupełnie innym miejscu. Magda pomogła mi zobaczyć, a w zasadzie przypomnieć sobie moje cele. Cieszyć się tym co dobre i przełykać to co gorsze, a czasami konieczne. Nie czuję się już jak męczennica. jestem zadowolona z siebie i z tego, że odzyskałam kontrolę nad swoim całkiem fajnym życiem.

Znalazłam Magdę przez internet. Uznałam, że ma dobre kwalifikacje, aby pomagać na wielu płaszczyznach i dlatego się do niej zapisałam. Moje problemy dotyczyły przede wszystkim kontaktów z ludźmi, zarówno tymi bliższymi, jak i dalszymi znajomymi. Jestem po czterech spotkaniach i jestem bardzo zadowolona. Zauważyłam duże zmiany w moim myśleniu i zachowaniu. Jest mi łatwiej. Magda na sesjach ukierunkowuje mnie za każdym razem na "tygodniowy cel". Bardzo mi to pomaga. Chyba nie tylko to...po spotkaniu mam dużo siły, energii i chęci:))

Poszedłem do Magdy ze względu na moje problemy emocjonalne. Wszystkim się przejmowałem, nie mogłem spać i miałem problemy z odżywianiem . Magda rzeczywiście prowadzi terapię bardzo skrupulatnie. Zajmuje się każdym zgłoszonym problemem (nie zapomina o nic zapytać). Jest wymagająca i cały czas "popycha do przodu", ale dzięki temu byłem spokojniejszy. Wiedziałem, że robię dużo , bo widziałem efekty. Jestem bardzo zadowolony bo wiele rzeczy zrozumiałem i dużo się w moim życiu zmieniło.

Miałam bardzo duże problemy z odżywianiem się, przez co trafiła do szpitala. Tam polecono mi, abym poszła do Magdy Boniuk na terapię. Oprócz bulimi miałam wiele innych problemów natury emocjonalnej. Magdy kompetencje i jej bardzo ciepłe podejście do mnie spowodowały, że po dwóch spotkaniach czułam się już znacznie lepiej. Przede wszystkim uwierzyła, że będzie dobrze. Terapia zakończyła się powodzeniem. Zeszyt od terapii mam do dziś, co pomaga mi w trudnych momentach.

Terapię oceniam pozytywnie. Magda pomogła mi uporządkować moje relacje w rodzinie. Pokazała metody jak radzić sobie w sytuacjach trudnych i stresujących. Podpowiedziała też kilka rozwiązań dotyczących problemów z dzieckiem. Magda jest rzeczowa, konkretna, zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Uważam, że jest dobrym specjalistą. Na terapię należy przyjść z konkretnymi problemami i sytuacjami, które chcemy rozwiązać. Aby terapia była skuteczna potrzeba dużo wysiłku i pracy własnej pacjenta. Magda podpowiada, wskazuje kierunek, ale to pacjent decyduje co z tym problemem zrobi. Bardzo polecam!

Chodziłem do Magdy ze względu na problemy związkowe. Nie układała mi się w każdej sferze, co znacznie pogarszało mój nastrój. Terapia była trudna, ponieważ ciężko jest zaufać obcej osobie, kiedy mamy zmienić 60%swoich stałych zachowań. Na szczęście Magda, jest bardzo otwartą osobą. Jej wiedza i pewność siebie bardzo ułatwia pracę. Ona wie, że się uda i nie pozostawia złudzeń.

Nie mogłam już sobie poradzić ze swoją krytyką. Nienawidziłam siebie, wszystko co robiłam wydawało mi się beznadziejne. Magda na prawdę zmieniła moje myślenie. Pracowałyśmy cały czas na moich doświadczeniach, dlatego miałam poczucie realności i szczerości. Wierzyłam w to co robimy. Bardzo wierzyłam Magdzie i dzięki temu mi pomogła.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236