Moim zdaniem najlepszy pediatra, napewno z powołania. Bardzo delikatna dla dzieci, bez problemu kieruje do specjalisty, czy na badania, zawsze miła i pełna empatii, udziela także konsultacji telefonicznych, zawsze znajdzie czas dla "małego pacjenta", nawet w przypadku długiej kolejki w przychodni. Jedyny minus, dostać się na wizytę do niej = konieczność koczowania od 5 rano pod Ośrodkiem zdrowia, w celu rejestracji, po prostu wszyscy chcą leczyć się u niej (jest lekarzem rodzinnym ogólnym, nie typowo pediatrą).

Bardzo pomogła mojemu dziecku, który bardzo mi chorował. Bywał nawet w szpitalach, ze wzgledu na to ze inny lekarz leczył moje dziecko na astme, A po jednej wizycie o doktor Borkowskiej dziecko dostało skierowanie na testy i okazalo się. że to alergia a nie astma od dnia pierwszej wizyty u pani doktor moje dziecko jest zdrowe za co BARDZO DZIEKUJE.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Lubraniec"?

Zofia Wojnowska

Lekarz rodzinny