lek. dent. Magdalena Borkusz

3,7

Minęło 10lat a ja dalej Pamiętam imię i nazwisko osoby, która tak okropnie mnie potraktowała w gabinecie na czerwonego krzyża. Okropne podejście do pacjenta, brak uprzejmości, zero zaangażowania. I trauma która została do dziś . Byłam wysoko już w ciąży, kiedy to zaatakował mnie promieniujacy okropnie silny bol zęba, i niestety na NFZ trafiłam do Pani Doktor. Kompletny brak zrozumienia, brak ludzkich zachowan, jeszcze mnie wyśmiała, i zapytała jak ja sobie na porodówce poradzę skoro dentysty się boję, gdy doszło do leczenia, oczywiście był to dla mnie bardzo silnie odczuwalny ból, nie dostałam znieczulenia, bo przecież jestem w ciąży itp oczywiście moj ginekolog powiedział że to absurd, ale Pani doktor miała to gdzieś za przeproszeniem i kanałowe leczenie zęba zaczęła od borowania bez znieczulenia. Przykre ale prawdziwe niestety. Nie polecam i szczerze odradzam. Ps : dziś już tego zęba nie mam, został usunięty przez inna Cudowna Panią doktor stomatolog, dzięki której wróciła mi wiara w człowieka .

bardzo kompetentna pani doktor, chodziłem na kasę chorą do niej -teraz prywatnie również bezboleśnie i bez uwag

Bardzo rzeczowa i kompetentna pani Doktor, najlepszy dentysta u którego byłam

Bardzo rzeczowa i kompetentna pani Doktor, najlepszy dentysta u którego byłam