lekarz Magdalena Bosak

Neurolog

3,4
3,5
3,5

Jest Bardzo dobrą lekarką leczy mnie od wielu lat . Służy swą radą i pomocą. Bardzo sympatyczna osoba.

Leczę się u Dr. Bosak od roku. Fakt, wizyta u Pani doktor jest wyliczona czasowo, trzeba się pytać za każdym razem o szczegóły leczenia\diagnostyki, ale jest fachowcem. po 7 latach udręki z neurologami, dr. wdrążyła diagnostykę i leczenie już po 2 wizytach. Mimo ze ma taki "styl" przyjmowania pacjenta, nie mam zamiaru zmieniać, lekarza - przywykłam do tego, dzięki Pani Dr. - mogę normalnie żyć. Lekarza jako fachowca - POLECAM :)

Leczę się u Dr. Bosak od roku.
Lekarza jako fachowca - POLECAM :)

Nie jestem zadowolona z leczenia u tej pani doktor. Poswieca pacjentom bardzo malo czasu, bywa opryskliwa i zniecierpliwiona pytaniami. Mam wrazenie, ze w trakcie 3 letniego leczenia u niej kazda wizyta wygladala tak samo. Dobierala mi leki na chybil-trafil, bez przeprowadzenia szczegolowego wywiadu - to niewybaczalne. W koncu kazdy ma swoje zajecia, ja studiuje i pracuje a przez pochopne decyzje pani doktor wielokrotnie nie bylam w stanie zjawic sie ani na zajeciach ani w miejscu pracy, z powodu fatalnego samopoczucia. Nie wiem, byc moze na wizytach prywatnych jest bardziej cierpliwa ...

Nie jestem zadowolona z leczenia u tej pani doktor.
Nie wiem, byc moze na wizytach prywatnych jest bardziej cierpliwa i milsza, ale nie kazdego na nie stac, a lekarz powinien dbac o kazdego swojego pacjenta w rownym stopniu.
Przepisalam sie do dr Rysza ( Warszawa ) - kazdemu zycze takiego wybitnego lekarza jak on.

Polecam, to bardzo dobra lekarka, znalazła dla mnie lek na migrenę, który pozwala mi normalnie funkcjonować.Kieruje na badania,to bardzo miła osoba.Jestem jej bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobiła.

Moim skromnym zdaniem, to bardzo dobry lekarz, który bardzo mi pomógł.

Moim skromnym zdaniem, to bardzo dobry lekarz, który bardzo mi pomógł.

Zdecydowanie polecam. Konkretna kobieta, dzieki niej zapomnialam o napadach padaczkowych i teraz naprawde i bez obaw moge cieszyć sie zyciem. dziekuje Pani Dokor!!!!!!!!!!!!!

Jest dobrą lekarką Nigdy z nią niema żadnych problemów Jest osoba kulturalną Jestem zadowolony z jej pracy

A ja nie mam nic do tej pani doktor! Jest spoko lekarką, interesuje się moim stanem zdrowia, kieruje mnie na potrzebne badania, bardzo dobrze tłumaczy o co chodzi w mojej chorobie. Spoko lekarz! :)

Spoko lekarz! :)

Raczej nie polecam tego lekarza. Nie wnosi nic nowego do leczenia i nie tłumaczy choroby.

Beznadziejna lekarka. Robi sobie kpiny z pacjentów. Jeśli ktoś nie akceptuje jej z góry ustalonego sposobu leczenia proponuje odstawić lek bez przepisania innego w zamian lub otwarcie odmawia leczenia. W najmniejszym stopniu nie bierze pod uwagę indywidualnej tolerancji pacjenta na zalecane dawki leków, a ze skutkami ubocznymi odsyła do innych specjalistów. Poza tym to ewidentnie chamska i arogancka osoba, która - ze swoim ogólnym podejściem do pacjenta - nie powinna pracować w takim zawodzie.