mgr inż. Magdalena Brenk

Dietetyk

Magdalena Brenk, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz psychodietetyki na lubelskiej WSNS. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Uczestnik branżowych konferencji, warsztatów i seminariów. Certyfikowany trener. 10 lat w zawodzie. Stawia na produkty naturalne i sezonowe.

Mój 14 syn w ubiegłym roku ważył 94 kg i postanowił zmienić swój wygląd Nadmienię,że miał poważne problemy z jelitami i żołądkiem. W okresie od kwietnia 2017 do września 2017 schudł 17 kg , stosując się do zaleceń Pani Magdy i nie głodując , zmienił się jego wygląd, samopoczucie i samoocenę, ale najważniejsze ustąpiły wszystkie dolegliwości jelitowo - żołądkowe. Polecam w 100% Panią Magdę za pełen profesjonalizm. Jest miłą, sympatyczną osobą jednocześnie bardzo konkretną. Obecnie sama korzystam z pomocy Pani Magdy, również nie głoduję , mam więcej energii. Zmieniając swoje ...

Obecnie sama korzystam z pomocy Pani Magdy, również nie głoduję , mam więcej energii. Zmieniając swoje nawyki żywieniowe, bez większego wysiłku, przez dwa tygodnie zgubiłam 3 kg . Mam nadzieje że z pomocą Pani Magdy osiągnę swój cel.
Pozdrawiam

Jestem mamą 5-letniego chłopca z nadwagą i problemami hormonalnymi. Polecam Panią Brenk za znakomity kontakt z dzieckiem i prosty w realizacji jadłospis.

Choruję na Hashimoto i PCO. Zalecenia pani magister trafione w punkt - powolutku szczupleję (na razie 2 rozmiary na ubraniach ), dużo lepiej się czuję. Jestem mniej senna, mniej "zapuchnięta", potrafię zorganizować sobie odpowiednie dla siebie jedzenie gdziekolwiek jestem, a bardzo dużo jeżdżę samochodem. Wizyty raz w miesiącu, obyło się bez suplementów. Słyszę o pani dietetyk same dobre opinie - sama też polecam innym.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Gniezno"?

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1