lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnkelek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Wspaniała lekarka. Niezwykle delikatna i sympatyczna. Tak jak normalnie stresuję się przed wizytą, to tu po pierwszym spotkaniu poczułam spokój i zaufanie. Polecam!

Nie polecam usług tej Pani. Podczas wizyty Pani sobie kpila z tego, że mam obawy co do przednich zębów córki, czy na pewno z nimi wszystko dobrze. Później obejrzała resztę zębów, stwierdziła, że wszystko ok i nie wie o co mi chodzi. Wczoraj okazało się, że córka ma dwie dziury w dwóch zębach. Jedna jest już czarna, na pierwszy rzut oka jest bardzo widoczna, a Pani "specjalistka" nie dość, że mnie wyśmiała, to jeszcze tak niechlujnie podeszla do badania. Jak dla mie naganne zachowanie. Nikomu nie polecam. I jak tu zaufać lekarzowi

Serdecznie polecam panią doktor, nie dość ze otrzymałam potrzebne leczenie to pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi co mi jest i jak mam postępować dalej, jestem bardzo zadowolona z wizyty i z pewnością znalazłam już swojego stomatologa do którego już będę chodzic zawsze

Bardzo polecam Panią Magdę ,każdemu kto bał się dentystów. Wszelkie moje obawy zostały rozwiane po wizycie w gabinecie. Profesjonalne podejście , szybkie i bezbolesne :)

Doskonały dentysta z ogromna wiedza i umiejętnościami. Osobiście jestem mega zadowolony, że trafiłem na profesjonalistę któremu mogę „powierzyć” swoją szczękę bez obaw.

W tym gabinecie stomatologicznym poczułem się jak wyjątkowa osoba. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!

Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnego podejścia personelu medycznego tego gabinetu. Panuje w niej sympatyczna atmosfera. Profesjonalne podejście oraz ogromna wiedza fachowa lekarza sprawiła, że czułam się komfortowo. Profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi wpłynęły na moje pozytywne odczucia. Polecam wszystkim a szczególnie tym którzy kiedykolwiek w przeszłości znajdując się na fotelu u lekarza dentysty doświadczyli przedmiotowego traktowania i uczucia, że tak naprawdę to nie ma dla ciebie czasu bo czeka kolejny pacjent. Sprawdźcie sami jaka jest różnica. WARTO - 100% profesjonalizm.

Gorąco polecam panią doktor, pełen profesjonalizm. Pani doktor wyleczyła mojego zęba, o którym inni lekarze mówili ze jest do usunięcia.

Bardzo polecam przyszedłem z wielkim bólem zęba, zostałem przyjęty odrazu i bardzo szybko i profesjonalnie wyleczony. Gdyby nie doktor Magda pewnie pożegnalbym się z zębem.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i uprzejmość na wysokim poziomie. Bardzo polecam Panią doktor oraz sam gabinet z bardzo dogodnym dojazdem.