mgr Magdalena Chorzewska-Panuś

Psycholog, Psychoterapeuta

Umiejętnie nawiązuje kontakt z nastolatkiem. Trafnie ocenia sytuację. Spokojnie wyjaśnia przyczyny problemów poprzez wyważone opinie. Mądra, młoda kobieta. Psycholog godny polecenia dla nastolatków z problemami i dla rodziców.

Duża wiedza, ciepło, pozytywna energia, troska i zaangażowanie. Pani Magda pomogła mi przetrwać najgorsze chwile i wyjść na prostą.

Bardzo polecam! Pani Magda jest świetną, kompetentną specjalistką. Zawsze ciepła i serdeczna a przy tym wymagająca i konsekwentna. Bardzo mi pomogła, zaczęłam wierzyć ze moje życie może wyglądać inaczej. Dziękuję jeszcze raz.

Bardzo polecam! Pani

Niestety moja opinia również będzie negatywna, ponieważ Pani Magda jest osobą pozbawioną zasad moralnych i etycznych, o czym mogłam się przekonać osobiście. Jeśli ktoś lubi kłamstwa - polecam.

Pani Magda jest osobą godną polecenia bardzo mi pomogła w pewnym momencie mojego życia za co będę Jej zawsze wdzięczny ;) Ogólnie miła bardzo pozytywna osoba :) Polecam

Pani Magda jest osobą, która bardzo mi pomogła. Jestem jej bardzo wdzięczna, dzięki niej zrozumiałam wiele rzeczy.