lekarz Magdalena Chylińska

Neurolog

Dr Chylińska jest dobrym specjalistą neurologiem. Posiada dobry kontakt z pacjentem i przeprowadza najpierw dogłębne badania - np. MRI, EEG i inne, jak w moim przypadku – aby odnaleźć organiczne źródło choroby . Myślę że jest to ważne, ponieważ proces wyleczenia związany jest zawsze z precyzją i bezbłędnością dogłębnych badań . Dzięki głębokiej wiedzy i nabytemu doświadczeniu w swojej specjalizacji, potrafi odróżnić schorzenia neurologiczne - czyli jak myślę natury biologicznej - od dolegliwości typu psychologicznego. Jest to moim zdaniem cenną i nie często spotykaną umiejętnością wśród neurologów. Podczas dwóch wizyt ...

Dr Chylińska jest dobrym specjalistą neurologiem.

Podczas dwóch wizyt – szkoda że kolejki oczekiwania na badanie MRI są kilkumiesięczne – postawiła w sposób jasny i konkretny prawidłową diagnozę, której nie było w stanie postawić przedtem wielu innych specjalistów.